Skip to main content

Blaty granitowe są bardzo poszukiwane.

Naturalne piękno i ciepło granitu sprawia, że ​​jest to odpowiedni materiał do prawie każdego rodzaju wnętrz w blatach kuchennych i łazienkowych. Są one obecnie powszechne przy renowacji kuchni i domów kąpielowych: Granit jest pierwszym wyborem dla większości właścicieli domów, którzy przebudowują kuchnie lub łazienki.

Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą trwać przez całe życie. Są znane ze swojej trwałości i siły. Granit jest jednym z najtwardszych kamieni naturalnych i występuje w kopalniach na całym świecie.

Są idealnym wyborem do większości nowych domów i remontów kuchni, ponieważ zachowują swoją wartość z czasem. Choć dziś popularny, granit jest używany od tysięcy lat. Był używany do budowy świątyń i innych budynków użyteczności publicznej w starych społeczeństwach. Polerowany granit był używany dopiero w 1831 roku.

Te blaty mają wiele zalet

Granit jest również bardzo wszechstronny, szczególnie dla kucharzy i kucharzy. Wytrzymuje gorące naczynia i jest doskonałą powierzchnią do zwijania ciasta. Uzupełnia również design kuchni o wiele odmian i kolorów pasujących do każdego pomieszczenia. Dzięki wielu kolorom i wariantom pasuje do prawie każdego wystroju.

Chociaż są bardzo trwałe, nadal wymagają specjalnej opieki. Musisz odpowiednio wyczyścić granitowe płyty i użyć uszczelek, aby uniknąć plamienia. Blaty są twarde, ale nadal można je łatwo odłamać.

Zainstaluj granit

Blaty granitowe kosztują więcej niż tradycyjne materiały na blaty, ale większość kosztów to wydobycie, cięcie, transport, polerowanie i instalacja. Ogólnie rzecz biorąc, profesjonaliści są zobowiązani do zainstalowania ich na miernikach ze względu na ich rozmiar i potrzebę dokładnego dopasowania.

Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że te blaty będą trwać przez całe życie i będą ulubieńcem właścicieli domów przez wiele lat.

[ff id=”3″]