Skip to main content

Jeszcze tylko jeden dzień na „oficjalny” tydzień pracy. Jak się spodziewałeś, że się zameldujemy

Jakie są twoje cele w tym tygodniu? Co osiągnąłeś, zrobiłeś postępy lub zepchnąłeś na dalszy plan?

Czy jesteś zadowolony z tego, co osiągnąłeś?

Co było na twojej drodze?

Myślę, że to szalone, jak szybko mijają tygodnie i jak często biorę te same przedmioty z kalendarza pracy i przeciągam je na następny tydzień. Wszystkie moje zadania skonfiguruję jako elementy kalendarza w moim Kalendarzu Google. Kiedy wykonuję zadanie, odsuwam je na bok, ale doprowadza mnie do szaleństwa, ilu jeżdżę.

Ale „zadania” nie są „celami”, prawda? Mógłbym się kłócić i często kłócę się ze sobą, że moje zadania osiągają moje cele. Naprawdę? Lub po prostu przybliż nam zadania do osiągnięcia istniejących celów. Czy dajesz nam wystarczającą satysfakcję, aby czuć, że idziemy do przodu bez mentalności wzrostu, którą pociąga za sobą wyznaczanie celów?

I tutaj utknęliśmy, koncentrujemy się na zadaniach do wykonania i nie patrzymy na nadrzędne cele, które doprowadziły nas do tego punktu. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, kiedy ostatni raz wyznaczyłem sobie cel dla mojej firmy, a nawet dla siebie (poza noworocznymi postanowieniami … hm, tak, pomińmy to!).

Więc myślę, że jesteśmy na tej samej łodzi!

Czy nadszedł czas, abyśmy wyznaczyli sobie cel? Jak my (ty i ja) możemy się pociągnąć do odpowiedzialności?

Spróbuj!

Od tego tygodnia osiągnę dwa cele:

  1. Osobiście – idę na spacer każdego dnia. Noszę monitor fitness (https://webshop.bellabeat.com/), więc łatwo jest go zmierzyć. Chcę, aby moja średnia z 7 dni przekroczyła 6500 kroków.
  2. Mam zamiar stworzyć nową kampanię marketingową, nie dla klienta (co jest bardzo zabawne), ale dla mnie. Mogę sobie wyobrazić, że początkowo odbywa się to w formie schematu blokowego, ale w porządku. Zgadzam się, że prace twórcze trwają – po prostu muszę zacząć.

Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Podziel się swoimi celami biznesowymi i zobaczmy, czy możemy się wzajemnie zachęcać!

Nie jesteś pewien, czy chcesz to tutaj opublikować? Wyślij do nas e-mail Nie ma znaczenia, jak wspólnie wyruszymy w tę podróż, musimy po prostu zacząć!

[ff id=”6″]