Skip to main content
Przemysł

Inwerter mikrofalowy: najlepsza technologia gotowania w kuchence mikrofalowej

Lista producentów i modeli mikrofalowych blatów wydaje się nie mieć końca. Kuchenki mikrofalowe na przestrzeni lat otrzymały wiele funkcji. Jeśli chcesz korzystać z tych funkcji, musisz je dokładnie porównać, aby upewnić się, że otrzymujesz to, czego szukasz.

Prawdopodobnie największą rewolucją w technologii mikrofalówek było wprowadzenie inwertorowej kuchenki mikrofalowej. Podczas gdy w przeszłości kuchenki mikrofalowe były po prostu regularnie włączane i wyłączane, aby zasymulować regulowaną moc wyjściową, nowsze kuchenki mikrofalowe wytwarzają rzeczywistą zmienną moc, która ułatwia mikrofalowanie nawet wrażliwych potraw bez ich uszkadzania lub podgrzewania.

Jakie są zalety gotowania w kuchence mikrofalowej za pomocą falowników?

Większość mikrofal nie nadaje się do robienia popcornu ani do podgrzewania zup, ponieważ po prostu wytwarzają zbyt dużo prądu dla innych rodzajów żywności, a nawet niszczą żywność odpowiednią dla mikrofal.

Konwencjonalne kuchenki mikrofalowe nablatowe mogą nawet oferować wiele ustawień mocy, ale w rzeczywistości pulsują tylko z pełną mocą, aby symulować zmienne ustawienia mocy.

Wynik końcowy nie ma znaczenia, jak bardzo się starasz, trudno jest uzyskać dobre wyniki z czymkolwiek innym niż najprostsze potrawy.

Mikrofale z falownikiem oferują rzeczywistą zmienną wydajność i otwierają możliwości gotowania dla wszystkich rodzajów żywności. Tworzą w jedzeniu równomierne temperatury i tekstury.

Możesz także wkładać delikatne potrawy do kuchenki mikrofalowej bez rozgotowywania krawędzi i powierzchni. Zasadniczo, z prędkością, jakiej potrzebujesz podczas gotowania w kuchence mikrofalowej, możesz uzyskać pożądany wygląd i smak.

Jeśli chodzi o kuchenkę mikrofalową z falownikiem, nikt nie robi tego lepiej niż Panasonic. Mają kilka modeli falowników, które są odpowiednie dla każdego blatu kuchennego i Twoich potrzeb gotowania.

Mikrofale inwerterowe Panasonic są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do ​​wszystkich budżetów i wymiarów blatów. Dzięki inwertorowej kuchence mikrofalowej Panasonic uzyskujesz zmienną wydajność w mikrofalach o różnych rozmiarach bez wpływu na inne funkcje.

Jakich funkcji można się spodziewać po mikrofalówce z inwerterem Panasonic?

o Piękne projekty mikrofalowe Panasonic, które pasują do każdego wystroju domu

o Gotowanie za pomocą czujnika, co ułatwia zgadywanie podczas pracy w kuchence mikrofalowej

Turbo Rozmrażanie wykorzystuje falownik do jeszcze szybszego rozmrażania żywności bez wstępnego gotowania lub uszkodzenia

o Wygodne, jednoprzyciskowe przyciski Genius do gotowania i podgrzewania automatycznie przygotowują różne standardowe potrawy, dostosowując czasy gotowania i podgrzewania, dzięki czemu nie musisz

o Pulsująca transmisja mocy obsługuje bardzo przydatną funkcję utrzymywania ciepła, która pozwala utrzymać posiłki w cieple bez uszkadzania lub przegotowania jedzenia podczas oczekiwania na rodzinę

o Kompaktowy zasilacz oferuje więcej miejsca na jedzenie w mniejszej przestrzeni

Niezależnie od tego, którą falownik mikrofalowy wybierzesz, wiesz, że gotowanie i rozmrażanie falownika zapewnia odpowiednie funkcje, dzięki czemu możesz używać kuchenki mikrofalowej do większej liczby rodzajów posiłków niż kiedykolwiek wcześniej.

[ff id=”4″]