Skip to main content

Wszyscy się boimy, ale bycie nieustraszonym we wszystkim jest najlepszym miejscem do pełnego życia. Wszyscy się boimy, ale to, co sprawia, że ​​wspaniali ludzie odnoszą sukcesy, to ich zuchwałość. Większość ludzi trzyma się swoich lęków. Jednak życie toczy się dalej, nawet bez niego. Jak poradzić sobie ze strachem?

Czy strach to naprawdę coś, z czym się urodziłeś? Jakie masz wątpliwości w czterech niewidzialnych ścianach? Jakie życie mógłbyś mieć, gdybyś był nieustraszony? Jak możesz lepiej zrozumieć i nauczyć się radzić sobie ze strachem?

Nieustraszoność jest niezbędnym elementem w zdobywaniu większej pewności siebie, mniejszej presji i poczucia siły. Kiedy nie jesteś już pełen stresu, wątpliwości i zmartwień, stajesz się nieustraszony. A kiedy masz odwagę robić wszystko, co robisz, naprawdę czujesz się niesamowicie.

Każdy z nas ma coś do pokonania lub strachu. Ale bez względu na obawy istnieją sposoby, aby sobie z nimi poradzić. Lęk jest często małym głosem, który słyszysz w swojej głowie, który powstrzymuje cię przed zmianami, wzrostem, sukcesem, spokojem, spełnieniem i radością.

Bądź nieustraszony lub bój się
Być nieustraszonym lub bać się, to decyzja. Pomyśl o tym. Możesz ograniczyć swoje obawy na wiele sposobów, których nawet nie znasz. Ile waszych lęków kiedykolwiek się spełniło? 85 procent twoich wątpliwości, obaw lub obaw nigdy nie powstaje. Po co więc mieć taki lęk?

W pewnym sensie jest to zabawne, ponieważ mózg próbuje ci pomóc tylko wtedy, gdy wywołuje reakcję lękową. Twój umysł tworzy tylko najgorszy scenariusz, aby przygotować cię na niefortunne okoliczności. Mimo to, każdy z nas jest bardziej zdenerwowany niż powinniśmy.

Kiedy ostatnio czytałem 50. Prawo i słuchałem audio, zdałem sobie sprawę, że przez większość czasu, podejmując tak wiele ryzyk w swoim życiu, wiedziałem, jak być nieustraszonym i jak to zrobić. Jednak podejście, światopogląd, sposób myślenia i spostrzeżenia wyrażone w tej książce są prawdziwą kopalnią złota. I nawet jeśli nie jestem fanem 50-cio procentowej piosenki, źle oceniłem tego człowieka, który jest współautorem.

Prawo dobrych i złych wydarzeń
Książka mówi nam, że dobre i złe rzeczy przytrafiają się każdemu w życiu. To jest prawo naturalne. Istnieje wiele sytuacji, nad którymi ty i ja nie mamy dużej kontroli. Ale pokazuje nam, że jedyną rzeczą, nad którą mamy kontrolę, jest sposób myślenia i sposób, w jaki reagujemy na nasze okoliczności.

Jeśli więc umiesz być nieustraszonym i odważnie podchodzić do życia, dzieje się coś dziwnego i dziwnego. W jakiś sposób daje ci wyjątkową zdolność do kształtowania twoich okoliczności. W dzisiejszym świecie jesteśmy bezpieczniejsi niż nasi prehistoryczni przodkowie, więc większość obaw powinna być nierealna.

Obawy te wynikają jednak z sytuacji lub okoliczności, które nie miały lub nigdy nie miały miejsca. Mają złe opinie i przekonania zamiast być nieustraszonymi. To nieuczciwe myślenie żyje w części ciebie, która jest niespokojnym dzieckiem, które chce bezpieczeństwa i wygody.

Bycie nieustraszonym nie oznacza bycia cudem ludzi
Wiem, że bycie filantropem na dłuższą metę nie opłaca się. Powodem jest to, że uczysz się dostosowywać do zmian. Bycie nieustraszonym oznacza poznanie jego wartości i walkę o to, w co wierzysz, bez względu na to, w co wierzą inni.

Zamiast tego bądź nieustraszony zamiast podobać się innym. Jeśli boisz się czegoś małego lub dużego, zastanów się nad koncepcją akceptacji swoich lęków, ponieważ strach jest niezbędnym elementem ogromnego wzrostu i pozytywnych zmian.

Więc jeśli boisz się czegoś takiego jak my wszyscy, wiesz, że znalazłeś kopalnię złota. Dlaczego? Cóż, ponieważ jest to najlepsze miejsce do poszukiwania klejnotów, które uwolnią Twoją wolność od strachu i ustawią cię na drodze do bycia nieustraszonym.

Jak być nieustraszonym we wszystkim
Gdy się starzeję, jedno staje się dla mnie jasne. W tej chwili zostało mi tylko jedno życie i mam nadzieję, że pewnego dnia zakończy się ono w odległej przyszłości. Zastanawiam się więc, po co żyć w strachu?

Nauczyłem się wiele o strachu i tym, jak mogę być nieustraszony w moim życiu jako zawodowy sportowiec. I wiem, że różnica między ludźmi sukcesu a tymi, którzy nie są, polega na tym, jak radzą sobie ze strachem. Przygotowywałem się do dużych zawodów na różne sposoby i pomogłem przezwyciężyć większość moich obaw.

Bądź nieustraszony – czytaj
To jedna z moich ulubionych rzeczy do zrobienia. Pozbyłem się nawet mojego telewizora. Jeśli czytasz książkę związaną ze swoimi obawami, możesz uzyskać odpowiedzi, jak się ich pozbyć. Zawsze wypełniam swoje życie inspirującymi lekturami odnoszącymi się do wszystkich tematów. Naucz się być nieustraszonym!

Bądź nieustraszony – rzuć sobie wyzwanie
Jeśli nie wiesz, musisz odkryć obszary swojego życia, w których się boisz. Dla mnie przemawia do ogromnego tłumu. Jaki jest twój największy strach Spójrz w oczy i zaakceptuj dyskomfort po wyjściu ze strefy komfortu. W ten sposób możesz zdobyć wielką nagrodę za bycie nieustraszonym.

Bądź nieustraszony – kopiuj odważnych ludzi
Powinieneś skopiować najważniejsze elementy wielu wzorców, które podziwiasz. Niezależnie od tego, czy to osobiście, poprzez książkę, czy online, musisz użyć tych przykładów jako mentorów. Jest to doskonały zasób do walki ze swoimi obawami. Następnie nakarm swój umysł zdjęciami tego, jak powinno wyglądać twoje przyszłe „ja”.

Bądź nieustraszony – zbuduj swój klaster
Musisz budować relacje z ludźmi o podobnych poglądach i światopoglądzie. Znajdź osoby, które pracują w Twoim zespole lub nie chcą się Ciebie bać podczas podróży. Ale zawsze pamiętaj, aby zaufać i liczyć tylko na siebie. Będziesz mniej rozczarowany.

Być nieustraszonym – czuć się niekomfortowo
Tak, czasami wyglądasz głupio, niedoświadczony, popełniasz błędy lub czujesz się bezbronny. Zdarza się, ale niech cię to nie powstrzyma. Wszyscy jesteśmy początkującymi, zanim zostaniemy mistrzami. Jeśli potrafisz odpuścić swoje obawy, jesteś na dobrej drodze do bycia nieustraszonym i życia w bardziej bajecznym życiu. Ale musisz także podjąć działania.

Bycie nieustraszonym oznacza także aktywność
Lęk przed rzeczami jest czasem akceptowalny. Ale aby być nieustraszonym, musisz działać pomimo swojego strachu. Nie możesz pozwolić, aby twoje obawy powstrzymały cię od mówienia lub działania. Działania są głównym lekarstwem na strach.

Aby być nieustraszonym, „50 centów” musi powiedzieć, co następuje: „Kluczem do posiadania tej najwyższej mocy jest przejście do aktywnego trybu radzenia sobie ze swoimi obawami. Oznacza to wejście dokładnie na areny, przed którymi zwykle się boisz Takie rzeczy, jak podejmowanie trudnych decyzji, których unikałeś, konfrontowanie ludzi, którzy grają z tobą w mocne gry, myślenie o sobie i to, czego potrzebujesz, a nie zadowalanie innych, jest dokładnie tym, czego się boisz. ”

To naprawdę niesamowite stwierdzenie w moich oczach. Tak wiele osób robi to samo, myśli w ten sam sposób i utknęło, ponieważ są zbyt wystraszone, aby decydować, podejmować działania i nie boją się zmienić swojej sytuacji.

Wskazówki, jak być nieustraszonym we wszystkim

  • Myślisz o najgorszej rzeczy, jaka może się zdarzyć? Spadłem z konia w wyścigach przed tysiącami ludzi. Nie ma się czego wstydzić! Żyłem Życie toczy się dalej. Spróbuj i zawieść lepiej niż nigdy nie próbuj. Bądź nieustraszony!
  • Puść, gdy poczujesz niepokój, ponieważ często spędzasz dzień na zmartwieniach lub obawach.
  • Pamiętaj, że wszystko jest w twojej głowie i że większość lęków nigdy się nie pojawia.
  • Zastanów się nad planem działania dotyczącym najgorszego scenariusza.
  • Wiedz, co możesz stracić, sparaliżowany strachem.
  • Puść wyniki. Bądź otwarty na każdą możliwość. Jeśli życie zabiera cię w lewo zamiast w prawo, pozwól mu odejść. Idź z tym, co daje ci życie. To może być bardziej zabawne.
  • Bądź dziecinny. Udawaj, że nic nie wiesz przez jeden dzień. Zobacz wszystko jako źródło edukacji.
  • Bądź nieustraszony i zmierz się ze swoim strachem. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że nie było tak źle.
  • Nagradzaj się, gdy jesteś nieustraszony.
  • Rób cokolwiek to jest. Idź mocno. I bądź nieustraszony.

Ostatni pomysł bycia nieustraszonym
Dobrym pomysłem na bycie nieustraszonym jest powrót do umysłu, który miałeś jako dziecko, abyś mógł otworzyć nowe doświadczenia zamiast być zamkniętym. Wyobraźmy sobie na dzień, że nic nie wiesz, że to, co Twoim zdaniem może być całkowicie błędne, i naucz się.

Pamiętaj, że każdy, kto kiedykolwiek zrobił coś wielkiego, zawsze poniósł porażkę, zanim odniesie sukces. Aby być nieustraszonym, potrzebujesz podejścia do wzrostu. Nic nie pozostaje takie samo na zawsze. Możesz zmienić Wskazówki, czas, działania i otwartość pomogą ci stać się bardziej odważnym i odnoszącym sukcesy.

[ff id=”6″]