Skip to main content

Oddać swoją dziewczynę bez walki? Nie ma mowy Możesz odzyskać swoją dziewczynę za pomocą psychologii odwrotnej. Odwrotna psychologia to technika, w której mówisz lub robisz coś przeciwnego do tego, w co naprawdę wierzysz lub myślisz, aby nakłonić dziewczynę do zrobienia tego, co chcesz, żeby robiła – a jednocześnie pozwala jej myśleć że robi to, co chce, a nie to, czego chcesz

Odwrotna psychologia jest trudną formą manipulacji. Jeśli zrobisz to dobrze, psychologia odwrotna może odzyskać twoją byłą dziewczynę.

Czy mogę odzyskać moją dziewczynę, wyrażając na nią zgodę?

Może być za późno, aby wypróbować tę metodę, ponieważ działa najlepiej, gdy twoja dziewczyna mówi, że potrzebowała trochę czasu osobno.

O ile cię to boli, możesz powiedzieć, że „… tylko myśl o tym samym”. Powiedz, że potrzebujesz miejsca i może być lepiej dla ciebie rozdzielić. W ten sposób zgadzasz się z nią, a ona ma wrażenie, że coś traci. W tym scenariuszu traci całą siłę, ponieważ tylko kiwasz głową, uśmiechasz się i zgadzasz.

Czy mogę odzyskać moją dziewczynę, grając ciężko, aby ją zdobyć?

Trudno jest znaleźć inną formę psychologii odwrotnej. Niedostępne Zachowuj się, jakby cię to nie obchodziło – jakbyś nie był nią zainteresowany. Udawanie, że się tym nie martwisz, jest prawdopodobnie najczęstszą formą odwrotnej psychologii w związkach. Ludzie zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć. Jeśli zacznie myśleć, że nie mogła cię mieć, nawet gdyby cię pragnęła, może sprawić, że po prostu będzie cię pragnąć bardziej.

Czy mogę odzyskać moją dziewczynę, zmuszając ją do obrony?

Możesz zdobyć kogoś, komu ufasz, kto zna ją, by mówiła źle, nieprawdziwe rzeczy o tobie, aby czuła się zmuszona cię bronić. Może sprawić, że pomyślą: „Wiesz, nie był taki zły”. Sprawi, że pomyślą o twoich dobrych stronach.

Czy mogę odzyskać moją dziewczynę, rezygnując z zaręczyn?

Gdyby wykazywała oznaki fobii zaręczynowej, odwrotnym podejściem psychologicznym byłoby to, że nigdy nie rozmawiasz o zaręczynach. Mówienie o zaangażowaniu tylko cię powstrzyma. Jeśli wydajesz dźwięki, kiedy wprowadzasz się razem, swoją przyszłość, poślubisz swoje dzieci, to poruszasz się dla nich zbyt szybko. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której Cię to przeraża, chcesz się upewnić, że przestaniesz to robić. Niech myślą, że poruszasz się w tym samym tempie co ty. Kiedy pozna cię lepiej, możesz pozwolić jej być tą, która zaczyna myśleć o zaręczynach i mówić o tym przed tobą.

Czy mogę odzyskać moją dziewczynę, polubiąc jej nowego chłopaka?

Jeśli ma nowego chłopaka, psychologia odwrócona sprawi, że powiesz naprawdę miłe rzeczy o jej nowym mężu. Przekonaj ich, że jesteś z nich szczęśliwy, bez względu na to, jak bardzo się ranisz. To sprawia, że ​​wyglądasz na silniejszą osobę – być może silniejszą niż w rzeczywistości. Sprawisz, że uwierzą, że chcesz dla nich tylko tego, co najlepsze – co robisz, kiedy się w nich zakochasz.

Czy mogę odzyskać moją dziewczynę, jeśli nie jest dostępna?

Jeśli ona czegoś potrzebuje, nie bądź dostępna za pierwszym razem. Na przykład, jeśli zadzwoni, ponieważ musisz coś od niej zwrócić, nie oddzwoń natychmiast. Rzeczywiście, bądź zajęty. Znajdź coś ważniejszego niż myślenie o niej. Coś dla ciebie

To sprawi, że będziesz wyglądać na bardziej pożądanego, ponieważ bez ciebie zobaczy cię jako całość. Chcesz określić siebie jako kompletną bez niej, aby mogła zobaczyć prawdziwego ciebie.

Znajdź wzór do naśladowania, jeśli musisz. Pracuj, jak zostać tą osobą. Nie musi być kolejnym prawdziwym, żywym facetem. Może być fikcyjną postacią z książki, filmu lub programu telewizyjnego – kimś, kogo darzysz szacunkiem i kto zawsze dostaje dziewczynę. Chociaż chcesz być „niedostępny”, nie chcesz przenosić się do kogoś innego, jeśli nadal chcesz wrócić z nią.

Jeśli zmienisz się na kogoś innego, będzie to tylko trudniejsze i zranisz swoją nową dziewczynę, gdy odzyskasz starą. Nie ma potrzeby być nieuczciwym ani używać innej dziewczyny, aby odzyskać to, co miałeś. To by było wredne.

[ff id=”6″]