Skip to main content

Jest połowa sierpnia i czekasz na swoją najlepszą przyjaciółkę, idącą alejką podczas jej pięknego ślubu w ogrodzie na południu. Nie możesz przestać się pocić, bo jest koniec września i siedzisz na plaży w Kalifornii, obserwując, jak drużbowie w ich eleganckich garniturach rzucają się na nich z gorącego słońca i życzą pannie młodej desperacko przybyć. Takie są scenariusze gorących letnich ślubów na świeżym powietrzu. Są malownicze i romantyczne, ale jak możesz zapobiec ich stopieniu nawet podczas najkrótszych ceremonii? Co więcej, w jaki sposób para zapewnia ulgę przegrzanym dusznym gościom?

Jen Glantz, która doświadczyła tego i radziła sobie wiele razy, na pewno wie, jak dać pannom młodym i ich gościom możliwość uniknięcia nawet najgorętszych temperatur. Jest założycielką Bridesmaids for Hire, druhny BTS, którą możesz zatrudnić, aby zarządzać swoim weselnym prysznicem i sprawić, by wszystkie kobiety były zorganizowane i szczęśliwe w wielki, pełen wydarzeń dzień. Częścią pracy Glantza jest zmniejszenie stresu związanego z pogodą w ostatnim momencie, na przykład prognoza ponad 80 stopni.

Dzieli 7 sztuczek dla narzeczonych, którzy uważają, że wszyscy pozostają skupieni i chłodni na letnim ślubie na świeżym powietrzu. Skol przed upałem!

Drinka w ręku

Jeśli goście przybędą zamiast rozdawać kieliszki wina musującego, zaleca się, aby przy wejściu na imprezę mieć ozdobne doniczki z lodową wodą nasączoną owocami. Ponieważ niektóre owoce, takie jak mango, pomarańcza i arbuz, pomagają kontrolować temperaturę ciała, goście mogą usiąść na siedzeniach przy drinku, który utrzymuje je w chłodzie, gdy mówisz „robię”.

Upewnij się, że twoje osły są fajne.

Jeśli chcesz użyć pewnego rodzaju drewnianego lub metalowego krzesła na swoje wydarzenie, wydaj dużo pieniędzy na poduszki z tkaniny, aby Twoi goście nie palili nóg ani nie uderzali ich nogami podczas korzystania z zestawu do siedzenia.

Unikaj makijażu w płynie.

Używaj makijażu na bazie proszku i unikaj częstych podróży do toalety, aby naprawić szminkę i podkład, które mogą ściekać z twarzy. Byłoby jeszcze lepiej, gdybyś zatrudnił profesjonalistę do stosowania makijażu aerografu, ponieważ jest odporny na pot, wodę, a nawet odporny na rozdarcie.

Para okularów przeciwsłonecznych sprawi, że goście będą zadowoleni.

Dostosuj okulary przeciwsłoneczne za pomocą swoich inicjałów lub logo ślubnego z boku, aby goście mogli je założyć na zewnątrz, aby uniknąć mrużenia oczu podczas ceremonii ślubnej, gdy świeci słońce. (i prawdopodobnie także na parkiecie). Dobrym pomysłem byłoby również rozdawanie eleganckich parasoli, jeśli nie lubisz okularów przeciwsłonecznych.

Zaprojektuj zestaw przetrwania potu na weselny prysznic.

Stwórz zestaw na swój ślubny prysznic wypełniony przedmiotami wywołującymi pot, takimi jak filtry przeciwsłoneczne, ręczniki do ciała, miejsca na twarz, a nawet dezodorant wielkości podróży. Pan młody może również zrobić dla dżentelmenów. Możesz mieć zestawy czekające na ciebie w apartamencie dla nowożeńców po ślubie, a nawet mieć te przedmioty w łazience w recepcji, ponieważ nie mogą zabrać tego zestawu ze sobą na korytarz.

Odłóż włosy.

Krawat do włosów jest najlepszym przyjacielem dziewczyny w lecie. Na chwile na świeżym powietrzu, czy to na koktajl, czy na uroczystość, masz w pobliżu opaski do włosów dla kobiet, które chcą szybkiego i szybkiego upięcia.

Utwórz mgłę wodną DIY.

Pomiń wynajmowanie ogromnych mgieł, aby Twoje miejsce weselne wyglądało jak park wodny, a zamiast tego utwórz DIY małe mgły wodne, które możesz umieścić pod dowolnym krzesłem podczas przyjęcia. Zdobądź butelki mini-mister i drukuj etykiety do każdej butelki, aby goście wiedzieli, kiedy i jak ich używać.

[ff id=”1″]