Skip to main content

Kiedy mężczyźni próbują przywrócić byłą dziewczynę do życia, często się mylą. Albo robią to, co według nich działa na podstawie własnej męskiej psychologii, albo nawet nie myślą, po prostu działają. Kiedy cierpisz z powodu rozpadu, łatwo jest działać z desperacji, a nie logicznie zastanawiać się nad każdym ruchem. Jeśli ważne jest dla ciebie, aby go odzyskać, musisz trochę zrozumieć, jak działa kobiecy umysł, a następnie odpowiednio postępować.

Co przyciąga kobietę do mężczyzny? Dlaczego pewnego dnia może być dla ciebie pociągająca, a następnego stracić zainteresowanie? Co możesz zrobić, aby odnowić swoją atrakcyjność dla siebie i przywrócić ją do życia?

Po pierwsze, musisz zrozumieć, że mężczyźni i kobiety są bardzo różni, co ich pociąga. Czy widziałeś kiedyś piękną kobietę na ramieniu mniej atrakcyjnego mężczyzny i zastanawiałeś się, jak on może być z nią? Odpowiedź jest prosta. Podczas gdy mężczyźni przyciągają głównie wygląd fizyczny, kobiety bardziej pociągają ich zachowanie. To dla ciebie szczęście, ponieważ chociaż nie możesz łatwo zmienić swojego wyglądu, możesz zmienić swoje działania.

Więc jakie zachowania przyciągają kobiety i które zachowania zainteresują cię ponownie po separacji? Istnieją zachowania, które są wyłączone i zachowania, które są włączone. Aby go odzyskać, musisz zatrzymać wszystkie zachowania po jego wyłączeniu i zacząć niektóre zachowania po włączeniu.

Pierwsze zachowanie polegające na wyłączeniu jest w rzeczywistości częstym postępem w wielu związkach. W nowym związku chłopcy zwykle pokazują trochę, zachowują się bardzo pewnie i kompetentnie. Gdy związek wykracza poza początkowe etapy, oboje partnerzy czują się bardziej komfortowo, co może prowadzić do zmiany zachowania. Mężczyźni często przestają zachowywać się chłodno i pewnie, a nawet mogą wykazywać niepewność lub obojętność wobec związku. To odwrócenie się od kobiet i musi zostać powstrzymane. Zamiast tego okaż entuzjazm do życia i bądź pewny siebie. Uważaj, aby nie przesadzić, ponieważ zbyt wiele ego i fałszywe zaufanie odstraszają kobiety.

Kolejnym negatywnym zachowaniem jest to, że popychasz swojego byłego, aby wrócił z tobą. Może to być irytujące dla kobiety, szczególnie jeśli powiedziała ci już, że to już koniec, a ty wciąż prosisz ją, aby dała ci kolejną szansę. Faceci czasami myślą, że kobiety są „romantyczne”. Jeśli więc zadeklarujesz swoją miłość do nich, możesz je odzyskać. Jeśli nie przekonała się, że chce cię z powrotem, to nie zadziała. popchnie ich tylko dalej. Musisz przekonać ją, że chce cię z powrotem, ale nie przez argumentowanie i przekonywanie. Musisz ją przekonać, że chce, żebyś wrócił z twoimi działaniami. Wszystko, co musi zrobić, to zdecydować, że chce cię z powrotem. I zrobi to tylko, jeśli zmienisz swoje zachowanie.

To prowadzi nas do włączonych zachowań. Pierwszym jest dać jej trochę miejsca. Może to być trudne, ponieważ wydaje się, że dajesz jej możliwość spotkania się z kimś i zapomnienia o tobie, dając jej przestrzeń. Bądź ze sobą szczery: jeśli nie da swojego miejsca, poczuje się bardziej potrzebna, by uciec od ciebie i poznać innych ludzi. Dając jej przestrzeń, uwalniasz ją i dajesz jej trochę swobody. W porządku

Następnie musisz skupić się na swoim życiu. Zainteresuj się innymi rzeczami, wyjdź i spędzaj czas ze znajomymi. Zaangażuj się w cieszenie się życiem. Wyjdź z innymi dziewczynami, jeśli chcesz. Dobrze jest tutaj wprowadzić odrobinę zazdrości i ciekawości. Kiedy dzwoni, nie spiesz się, aby odebrać. Niech zadzwoni lub przejdzie na pocztę głosową i oddzwoni następnego dnia. Powiedz jej, że byłeś zajęty i nie miałeś okazji wrócić do niej dzień wcześniej. To pokaże jej, że angażujesz się w życie i nie spędzasz dni opłakując swój stary związek.

Przy tym wszystkim ważne jest utrzymanie przyjaznych relacji z byłym. Bądź dla niej miły. Życzliwość jest jednym z zachowań, które najbardziej przyciągają kobiety. Po rozpadzie leczenie pokazuje twoją postać z życzliwością i szacunkiem. A jeśli jesteś dla niej miły, pokaże jej, że nadal cię to obchodzi.

Aby odzyskać swoją byłą dziewczynę, musisz zrozumieć, jakie zachowania są atrakcyjne dla kobiet i co może im zniechęcać. Nie zachowuj się zadowolony z siebie ani niepewnie i zdecydowanie nie popychaj ich, aby wrócili z tobą. Bądźcie z nią przyjaciółmi i bądźcie dla niej dobrzy; Dobroć i rycerstwo to długa droga. Musisz także pokazać jej, że nadal jesteś własną osobą o własnych zainteresowaniach. Nalegać Stosując psychologię kobiet, możesz przywrócić swoją byłą dziewczynę do swojego życia.

[ff id=”6″]