Skip to main content

Jeśli jesteś w określonym obszarze, aby łatwo testować produkty / usługi w Internecie, chcesz preferować lokalne SERP, które pojawiają się w Google i innych narzędziach wyszukiwania w Internecie. Zasadniczo lokalne pozycjonowanie to zbiór różnych standardów i kierunków stosowanych przez ekspertów marketingu cyfrowego do ulepszania stron internetowych w niektórych obszarach topograficznych.

Na przykład, jeśli udoskonalisz swoją witrynę dla lokalnego rynku, Google bez wątpienia pokaże stronę lub jej strony najpierw lokalnym użytkownikom, a następnie gościom mieszkającym w odległych obszarach. Jeśli prowadzisz pobliską firmę na swoim obszarze, konieczne jest ulepszenie swojej witryny internetowej dla rynku sąsiedzkiego. Ale jak zamierzasz to zrobić? Dowiedzmy się.

Podaj adres lokalny na swojej stronie internetowej

Google wykorzystuje dane Twojej witryny do wyświetlania ich na pobliskich indeksowanych listach. W ten sposób, optymalizując witrynę pod kątem określonej nazwy domeny, należy przestrzegać lokalnych zasad SEO firmy Google. Najpierw określ miejsce zamieszkania na swojej stronie internetowej, które zawiera fizycznie oczywiste szczegóły, podając aktualny numer telefonu stacjonarnego / komórkowego i identyfikator służbowego adresu e-mail. Informuje Google i użytkowników o dokładnej lokalizacji Twojej witryny i odpowiednio Cię zarządza.

Rozwiń meta informacje i etykiety tytułów według lokalizacji

Wszyscy eksperci SEO znają ogromne znaczenie meta informacji i etykiet tytułowych dla SEO. Zarówno informują indeksy internetowe, jak i odwiedzających o faktycznych cechach tej zawartości. W tym sensie mogą wcześniej odgadnąć rodzaj treści. Zachęca indeksy internetowe do wyświetlania treści na podstawie ich zasadności. Podczas optymalizacji witryny pod kątem lokalnych SERP, dodaj etykiety tytułów i meta-reprezentacje dla „Słowo kluczowe + twoje miasto / stan / kraj”. Dzięki temu Google może bezbłędnie wyświetlać Twoją witrynę pod kątem lokalnych elementów zapytania, a wielkość organicznego i naturalnego ruchu do witryny zwiększa określone lokalizacje.

Zwróć uwagę na ustawienia języka

Uaktualniając swoją witrynę pod kątem lokalnych SERP, konieczne jest skupienie się na preferencjach terminologicznych ogólnej populacji (mieszkającej na tych obszarach). Na przykład, jeśli zoptymalizujesz swoją witrynę pod kątem określonego obszaru, napisz treść w amerykańskim języku angielskim i popraw ją idealnie dla odbiorców w okolicy. Zawsze pamiętaj, że twoja strona jest wyświetlana przez wszystkich ludzi. Dlatego też utrzymuj możliwie najprostszą kompozycję języka treści. W takich przypadkach Google uważa zawartość Twojej witryny za niezwykle pomocną, jeśli chcesz skoncentrować się na grupie grupy docelowej i wyświetlić tę stronę lub jej strony w zapytaniu lokalnym.

Lokalny program biznesowy

Dzięki schematowi możesz bezpiecznie kategoryzować najważniejsze dane w swojej witrynie. Pomimo faktu, że Google jest wystarczająco inteligentny, aby samodzielnie wywiązać się ze swoich obowiązków, jego algorytm musi włożyć dużo wysiłku, aby zablokować najbardziej aktualne strony internetowe i witryny dla lokalnych zapytań. Praca Google staje się łatwiejsza, jeśli dodasz odpowiednie dane do witryny, np. B. Numer telefonu, obszary metropolitalne itp. Jednym ze sposobów jest dodanie schematu do stron. Jest to określone przez kilka czynników, np. Na przykład przy użyciu prawidłowych szablonów internetowych i systemu CMS używanego do prowadzenia witryny.

Dodaj Google Moja Firma do swojej witryny

Google Moja Firma jest prawdziwym przyjacielem każdego eksperta SEO, który ulepsza lokalne witryny SEO. Wykonaj następujące kroki, aby dodać to narzędzie do swojej witryny:

1. Poproś o lokalny wykaz swojej witryny.

2. Wykonaj proces weryfikacji swoich kont.

3. Podaj dokładne subtelne elementy biznesowe.

4. Linki do Twojej witryny,

5. Wysokiej jakości obrazy Twojej firmy.

6. Po zakończeniu tej strony zbierz recenzje klientów i ustaw kryteria umieszczania witryny lub stron na liście lokalnie. Google wyświetla Twoją witrynę / strony zgodnie z Twoimi ustawieniami w lokalnych elementach zapytania.

Zaloguj się okresowo

Google wyjaśniło, że może anulować konta bezczynne przez co najmniej sześć miesięcy. W ten sposób należy regularnie logować się na konto Google Moja Firma. Pomoże Twojej witrynie utrzymać stabilną pozycję na lokalnych listach.

cytaty

Aspekt cytowania jest jednym z głównych czynników maksymalizacji witryny pod kątem lokalnych SERP. Wynika to z faktu, że Google używa określonego zestawu katalogów i list witryn internetowych w celu uzyskania informacji i wykorzystania ich do wysłania Twojej witryny. Jeśli Twoja witryna znajduje się w Google Moja Firma, ale nie jest dostępna nigdzie indziej w globalnym Internecie, Google może nie mieć pewności, czy witryna jest naprawdę dostępna, czy nie. Otrzymuj więc cytaty bez błędów. Może pomóc Twojej witrynie osiągnąć dobry ranking w lokalnych SERP dzięki słabszym i skutecznym słowom kluczowym i frazom kluczowym na Twoim rynku.

Ostatnie słowa

Lokalna optymalizacja wyszukiwarek może być ważną częścią dzisiejszego marketingu witryn internetowych. Może pomóc przedsiębiorcom zwiększyć obecność stron internetowych w niektórych lokalizacjach i rozwijać lokalny biznes skokowo. Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi wskazówkami, aby uzyskać potrzebne wyniki i zoptymalizować witrynę pod kątem lokalnych SERP.

[ff id=”5″]