Skip to main content

Optymalizacja wyszukiwarek to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Jest tak wiele sposobów na sukces tylko dzięki SEO. Prawdopodobnie dlatego tak wielu sprzedawców internetowych twierdzi, że dokładnie wie, jak sklasyfikować swoją witrynę numer jeden w Google. Ale czekaj! Jeśli naprawdę znasz sekret marketingu internetowego, a to rozwiązanie kosztuje tylko 50 USD, czy naprawdę uważasz, że sprzedałbyś swoje usługi na zewnętrznych stronach internetowych? Gdybym osobiście wiedział, jak pozycjonować się w wyszukiwarkach za 50 USD, spędziłbym cały dzień na budowaniu nowych stron internetowych i pozycjonowaniu ich w Google. Nie próbowałbym sprzedawać tej tajnej metody innym, szczególnie nie za 50 USD. W rzeczywistości SEO kosztuje więcej w przedziale od 2 000 do 10 000 USD w zależności od niszy. Nie kupuj więc linków zwrotnych od tak zwanych guru, ponieważ Twoje witryny są blokowane tylko w wynikach wyszukiwania. Dzięki nowym aktualizacjom algorytmów Google i Bing trudniej jest ocenić, kiedy kupujesz linki zwrotne. Wyszukiwarki mogą teraz identyfikować nawet drogie linki zwrotne. Gdy tylko dowiedzą się, że kupujesz linki, pożegnaj się ze swoją pozycją, witryny po prostu znikną z wyników. Czy istnieje nowy sposób oceniania stron internetowych? Tak, a ja dokładnie wyjaśnię, jak to się robi. Widziałem miliardy firm korzystających z tej techniki do rangi w Google i Bing. Najlepszą rzeczą w tej metodzie SEO jest to, że jest bezpłatna. Jest to idealne, ponieważ Google blokuje Twoją stronę internetową, gdy kupujesz linki zwrotne.

Jak zajmujesz pierwsze miejsce ZA DARMO?

W pierwszych dniach Internetu SEO polegało na uzyskiwaniu jak największej liczby linków prowadzących do Twojej witryny. Marketerzy wysyłali swoją stronę internetową do katalogów, przesyłali artykuły zbiorcze z linkami do tysięcy stron internetowych. Publikowali komentarze na blogach z oprogramowaniem w niezliczonych blogach i tworzyli dźwięki z linków społecznościowych 2.0. W dzisiejszych czasach nie mogę tego wystarczająco podkreślić, te przestarzałe techniki nie działają, szkodzą Twojemu SEO i pozwalają wyszukiwarkom na banowanie. Rozwiązaniem jest wypracowanie sposobu myślenia, który koncentruje się na postrzeganiu Twojej witryny. Chcesz prawdziwych linków zwrotnych, które generują ruch i świadomość marki. I nie, nie mówię o kontaktowaniu się z konkurentami i grzecznym proszeniu ich o publikowanie linków zwrotnych na ich stronie internetowej. Rozwiązaniem jest poinformowanie o swojej marce lub produkcie.

Skąd powinny pochodzić moje linki?

Pisz na blogach, wiadomościach i stronach internetowych z prawdziwymi artykułami. Musisz poświęcić trochę czasu, aby napisać o swoim produkcie i niszy. Pokaż swoją wiedzę specjalistyczną na ten temat. Te strony pragną prawdziwej treści. Pojedynczy post na blogu może wygenerować więcej pieniędzy, niż mogłoby się wydawać. Niektóre blogi płacą blogerom i marketerom setki za post, a ty otrzymujesz link zwrotny do swojej witryny. Nie martw się, że nie jesteś najlepszym pisarzem. Większość ludzi chce po prostu profesjonalnej porady, nie obchodzi ich, czy masz doktorat z literatury, chcą po prostu „nauczyć się, jak naprawić mój komputer” lub „nauczyć się grać na gitarze”. Twoja opinia i wiedza są warte więcej niż myślisz.

Gdzie mogę znaleźć odpowiedni blog lub witrynę z wiadomościami?

Musisz poświęcić trochę czasu na zbadanie źródła linku zwrotnego. Wyszukaj „blogi, które akceptują posty gości” w Google. Podczas wyszukiwania potencjalnych blogów pamiętaj o sprawdzeniu autorytetu domeny blogu, na którym chcesz publikować posty. Przeczytaj kilka postów na tym blogu, aby zobaczyć, czy treść jest prawdziwa. Niektóre blogi używają automatycznie generowanych treści, a wyszukiwarkom się to nie podoba. Tego rodzaju treści zwykle nawet nie mają sensu, więc łatwo je zobaczyć. Sprawdź liczbę linków prowadzących do innych stron internetowych. Jeśli zobaczysz dużą liczbę linków wychodzących, nie musisz publikować postów na tym blogu.

Nie umiem dobrze pisać. Czy mogę kupić posty na blogu?

Tak, ale bądź ostrożny! Jedynym miejscem, w którym mam pełne zaufanie do kupowania postów na blogu, jest Adsy. Wszystkie ich blogi są prawdziwe i nie używają PBN. Produkty, które zapewniają, są oryginalne i niepowtarzalne. Blogi mają wysokie DA i PA. Nie kupuj całego procesu jako usługi, aby uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne. Nie kupuj pakietów 50 linków zwrotnych PBN za 10 USD. Ponieważ tak naprawdę nie wiesz, skąd pochodzą te linki, zdecydowanie odradzam kupowanie tego rodzaju produktów. Jeśli nie korzystasz z Adsy, sam powinieneś zlecić ten artykuł na zewnątrz. Następnie sprawdź jakość artykułu i dwukrotnie sprawdź, czy już istnieje w Internecie. Jeśli już istnieje, nie jest indeksowany, więc jest bezwartościowy. Nie spiesz się, szukaj, znajduj blogi z prawdziwymi czytelnikami. A następnie prześlij swoje artykuły do ​​prawdziwej publiczności. Tylko wtedy Twoje linki zwrotne będą warte czasu i wysiłku.

Ile linków powinienem dostać?

Liczba linków zależy od niszy, w której się znajdujesz. Z reguły jeden artykuł jest publikowany co tydzień. Od tego momentu tak naprawdę nie chodzi o liczbę linków zwrotnych, ale o ile czasu to zajmie. Zazwyczaj blogowanie zajmuje kilka miesięcy, aby znaleźć się w kategorii niskiej konkurencji. Możesz zwiększyć liczbę postów pisanych co tydzień, aby uzyskać szybszą pozycję. Pamiętaj jednak, aby publikować regularnie, aby równomiernie rozłożyć indeksowanie. Nie chcesz otrzymywać 100 linków zwrotnych tygodniowo, a potem przez miesiąc nic, co podniosłoby czerwoną flagę dla botów wyszukiwarek. Pamiętaj, że wysokiej jakości link z prawdziwego bloga lub strony z wiadomościami jest nieoceniony. Widziałem witryny z pięcioma wysokiej jakości linkami, które wyprzedzają inne witryny, do których odnoszą się tysiące domen.

Podsumowując, Google i Bing oceniają teraz treść, a nie słowa kluczowe. Twoja strona musi mieć świetną treść, a strony muszą być również połączone. Napisz o swojej niszy, pochwal się swoją wiedzą, a otrzymasz pierwsze miejsce w wyszukiwarkach.

http://www.toptensitereviews.club/

[ff id=”5″]