Skip to main content

Marketing poprzez banery stał się najnowszą modą w świecie biznesu. Widzimy je wokół nas, gdy jesteśmy na zewnątrz lub w środku. Są idealnym sposobem na wysyłanie ludziom własnych wiadomości i promowanie produktu.

Banery zewnętrzne to te, które czasami są owijane wokół lub po prostu wiszące na budynkach, na poboczu drogi lub na okolicznych boiskach do piłki nożnej. Najpiękniejsze z nich to te, które pojawiają się na paradach, mają różne kształty, żywe kolory i latają nad wszystkimi.

Banery wewnętrzne to te, które można znaleźć w niektórych kościołach, szkołach lub centrach handlowych. Są bardziej szczegółowe niż banery zewnętrzne. Ponieważ znajdują się w budynku, mają już dobrze zdefiniowaną grupę docelową, podczas gdy drugi typ jest przeznaczony dla ogółu społeczeństwa.

Różnica między banerami wewnętrznymi i zewnętrznymi polega przede wszystkim na materiale. Trwałość jest bardzo ceniona w przypadku banerów zewnętrznych. Materiał powinien wytrzymywać wiatr i być trudny do rozerwania, a nadruk nie powinien być zmyty ani wyblakły przez słońce. Banery z siatki mają małe otwory, dzięki czemu wiatr może przepływać przez materiał, dzięki czemu nadają się do dużych formatów, gdy wieje wiatr.

Materiał to idealny wybór na banery wewnętrzne. Jest odpowiedni w sytuacjach, gdy występują jasne światła lub światła aparatu, w których odblaski mogą utrudnić zobaczenie wydruku na banerze. Tkanina nie ma trwałości winylu, ale nie musi być narażona na trudne warunki pogodowe w pomieszczeniach, aby przetrwała.

Banery powinny zwracać uwagę i reagować na potrzebę szybkiego społeczeństwa. Zazwyczaj wykonuje się je zgodnie z radą eksperta w sprawie przesłania, projektu, druku i materiału.

[ff id=”1″]