Skip to main content

Kamasutra to stary tekst z Vatsyayana około 2 CAD w Indiach. Należał do tradycji wedyjskiej, z której Bóg Trójcy znalazł drogę do chrześcijaństwa. Przed pisaniem i drukowaniem były kamienne zdjęcia przedstawiające egzotyczne pozy seksualne, jak w świątyniach hinduistycznych w Khajuharo, Choć mają obsesję na punkcie przyjemności seksualnej, ich przyczyną jest psychologia, zrodzona z pragnienia zapłodnienia Matki Bożej.

Jest to obecnie takie wyjście, że wielu uznałoby to za pomysłowe. Jednak fakty mówią o czasach, gdy ludzie mieli taką obsesję na punkcie swoich zdolności zapłodnienia, że ​​mieli wielkie marzenia i narodziła się z nich współczesna wiara. Jedynym sekretem, z którym wszyscy mężczyźni mieli do czynienia w historii, był seks.

Nie chodziło tylko o to, co go napędza, ale także o fizyczne zmiany w ciele mężczyzny, gdy odpowiedzialność i pasja biorą na siebie odpowiedzialność. Penis stał się najczęściej używanym symbolem w starych społeczeństwach, a „menhiry” są świadectwem w całej Europie. Niektóre są ustawione tak, że słońce tworzy gwiazdę na szczycie.

Góry są uważane za miejsca świętości, ponieważ tutaj słońce tworzy gwiazdę, gdy przechodzi za szczytem. Siedem i pięciopunktowe gwiazdy zostały zaprojektowane na tym zdjęciu i pozostają symbolem Matki Bożej.

Celem zawodów była psychologia mężczyzn, którzy potrafią w ten sposób wykorzystywać swój męski narząd. „Sperma” pochodzi od „See-Man” i możesz sobie tylko wyobrazić, jakie rodzaje wyzwań zostały wymyślone, aby pokazać, ile magicznej cieczy możesz wytwarzać i jak często. Zwycięzcą został „Her-O” lub „Your Circle”. Innymi słowy, okrążył krąg, aby „poślubić” Marię i odtąd żyć jako jej małżonka.

Maria była imieniem Matki Bożej w Babilonie i tutaj, podobnie jak w innych miastach, ściany klatki piersiowej były eksponowane, aby pieścić grę wstępną i wprowadzić małżeństwo. Obrazy w Kamasutrze i świątyniach Indii, Japonii i innych krajów przypominają nam, że kryje się za tym filozofia religii.

Moja reinkarnacja pokazuje, że nie ma takich miejsc jak niebo i piekło, ale są one bronią, która zmusza ludzi do zaakceptowania przekonań naszych przodków. Psychologia wciąż opiera się na pojednaniu z Bogiem w niebie i na wzmacnianiu ludzi. Ma również wpływ na tworzenie kobiecych rzeczy i zmuszanie ich do ukrywania się. W ten sposób ich obecność jest mniej obraźliwa dla słońca.

Stara symbolika i związane z nią imiona opowiadają historię jako dowód na to, jak wpływowe jest słońce w religiach. Starożytna sztuka naskalna, taka jak ta znaleziona w krajach skandynawskich, przedstawia mężczyzn stojących z krzyżem na ciele lub jako podnoszącego ich smoka. Ten symbol jest zakreślony kółkiem, aby wskazać oba symbole związane z crufixion. Ci, których rzekomo przekazano w ten sposób, ciągnięto razem z nimi nad ich głowami.

Są wtedy określeniami „san’t” dla „słońca krzyż”, a to stało się „święte”. „San” oznacza słońce, świętego i syna w wielu językach jako pozostałość po jego pochodzeniu. Sanskryt, oryginalny język hindi, pochodzi od „San-Script” lub „Sun Writed”, a jego wczesna forma składa się z znaków wziętych ze słońca. Są one tworzone jako cienie, gwiazdy itp.

Mężczyźni, którzy zmarli na krzyżach, wydawali również znaki i odgłosy, które przedostały się do języka poprzez interpretację arcykapłana lub Sharmana. Uznano, że jest ściśle związany ze słońcem i dlatego może przekazywać swoje przesłania. Jest to również powód, dla którego „świętych ludzi” zwykle można znaleźć na szczytach w Indiach, gdzie pozostają w bliskim kontakcie z ciałem niebieskim.

Jej zadaniem jest psychologicznie zapewnić Matkę Bożą tym, którzy szukają pomocy lub wiedzy. Z tego powodu są one przechowywane przez społeczność, która zapewnia im jedzenie i inne ważne rzeczy dla ich życia i wygody.

[ff id=”6″]