Skip to main content

Do leczenia wybiera się wiele składników, a każdy z nich ma inny wpływ na to, jak pomaga ciału przyspieszyć regenerację tkanek.

Glukonian cynku jest minerałem niezbędnym do syntezy kolagenu, białka strukturalnego, które nadaje skórze jędrność i jędrność. Przyspieszenie produkcji kolagenu pomaga zmniejszyć rozstępy. Cynk jest także potrzebny wielu enzymom, których skóra potrzebuje do naprawy ran.

Arginina hcl, aminokwas, jest kluczowym elementem do naprawy uszkodzonej tkanki, promowania zdrowego metabolizmu komórkowego i młodzieńczej syntezy białek w komórkach.

Leucyna, izoleucyna i walina są znane jako aminokwasy rozgałęzione, które są ważne dla syntezy wielu enzymów, które wspierają proces tworzenia kolagenu, a także naprawy i odbudowy tkanek.

Karnozyna i metionina to aminokwasy, które są silnymi przeciwutleniaczami, które chronią komórki i białka przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Wydłuża to żywotność komórek. Oba składniki są niezbędne do produkcji zdrowego kolagenu.

Hydrolizowana elastyna to białko, które nadaje skórze elastyczność i jędrność.

Cyklodekstryna wzmacnia działanie i działanie innych składników, kapsułkując i trzymając cząsteczki, a następnie powoli je uwalniając.

Kwas askorbinowy (witamina C) i rutyna biorą udział w wielu procesach promujących zdrowie i długowieczność komórek, a także w produkcji kolagenu i wzmacnianiu ścian naczyń krwionośnych.

Karnityna jest aminokwasem niezbędnym do szeregu procesów metabolicznych w komórkach.

Tauryna nawilża, detoksykuje i poprawia stabilizację błony komórkowej i osmoregulację.

Kwas foliowy (witamina B) jest ważny dla zdrowego wzrostu i reprodukcji komórek.

Trigliceryd kaprynowy i octan tokoferylu (witamina E) są silnymi przeciwutleniaczami, które chronią komórki przed wolnymi rodnikami, w tym zapobiegają peroksydacji tłuszczów.

Prolina i lizyna to aminokwasy, które poprawiają strukturę skóry i wspierają tworzenie kolagenu. każdy jest kluczowym składnikiem kolagenu.

Retinol (witamina A) pomaga naprawić dolne warstwy skóry, zwiększając obrót komórek i złuszczanie oraz stymulując produkcję komórek.

Kwas hialuronowy jest niezbędny do produkcji kolagenu, ponieważ sprzyja proliferacji fibroblastów. Pomaga utrzymać wilgoć w skórze, wspomaga mikrokrążenie we krwi i zwiększa wchłanianie składników odżywczych przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowego metabolizmu komórek.

Cyklosystem Powolne uwalnianie leków – przełom w mezoterapii i Twojej skórze

Aktywne składniki, po wprowadzeniu przez naskórek obszaru dotkniętego rozstępami, znajdują się w tak zwanym przedziale zewnątrzkomórkowym, czyli niewielkich szczelinach między komórkami.

Następnie komórki absorbują potrzebne składniki w procesie znanym jako osmoza. Składniki zwykle spływałyby w ciągu kilku godzin.

W połączeniu z rozstępami Eporex wykorzystuje cyklodekstrynę. składnik uważany za przełom w kosmetologii. Cyklodetrina ma zdolność do kapsułkowania i zatrzymywania cząsteczek substancji czynnych. Następnie jest powoli uwalniany przez dłuższy czas. Oznacza to, że aktywne składniki są jeszcze bardziej skuteczne, ponieważ odżywiają komórki w sposób bardziej zrównoważony, co dodatkowo poprawia doskonałe wyniki Eporex w zmniejszaniu rozstępów.

[ff id=”7″]