Skip to main content

Podczas gdy kolagenowa twarz jest najbardziej niesamowitą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej skóry, jest to strata czasu i pieniędzy. A oto dlaczego …

Cała koncepcja kolagenowego kremu do twarzy wydaje się logiczna. Tarcie twarzy bogatym kremem lub balsamem wzbogaconym kolagenem wydaje się być najlepszym zabiegiem przeciwstarzeniowym. Ale niestety jest to dalekie od tego.

Krem do twarzy z kolagenem jest jednym z tych produktów, które brzmią lepiej niż faktycznie działają. Można nawet powiedzieć, że prawda jest zbyt dobra. Ale to właśnie przekonuje tak wielu ludzi do zakupu i wypróbowania go.

Przyznaję – zakochałem się w tym! Ale kiedy zdałem sobie sprawę, że to nie działa zgodnie z obietnicą, chciałem wiedzieć, dlaczego.

Odkryłem stronę internetową, która wyjaśniła CAŁĄ KONCEPCJĘ kolagenu w odniesieniu do pielęgnacji skóry przeciw starzeniu się. Powodem, dla którego kolagenowy preparat do twarzy lub jakiś miejscowy produkt zawierający to ważne białko strukturalne nie jest skuteczny, jest to, że nie może przedostać się przez skórę. Te cząsteczki białka są zdecydowanie za duże, aby mogły zostać wchłonięte przez skórę. Kiedy zmyjesz kolagenowy krem ​​do twarzy, całe białko zostaje uwolnione.

Kiedy przeczytałem to wszystko po raz pierwszy, byłem zły! Ale wkrótce po przeczytaniu byłam bardzo szczęśliwa, że ​​znalazłam tę stronę, ponieważ w końcu pokazała, jak naprawdę zwiększyć ilość kolagenu i elastyny ​​w skórze i uczynić ją bardziej młodą i elastyczną.

Oto sekret: jedyny rodzaj kolagenowego kremu do twarzy, który działa, zawiera składniki, które promują produkcję nowego białka WEWNĄTRZ SKÓRY.

Potem dowiedziałem się o przełomowym składniku o nazwie CynergyTK ™, który jest moim ulubionym składnikiem przeciwstarzeniowym. Jest to specjalny składnik nowozelandzki, który stymuluje produkcję i odrastanie kolagenu oraz innego ważnego białka strukturalnego, elastyny. Razem zapewniają, że skóra pozostaje jędrna, elastyczna i elastyczna.

[ff id=”7″]