Skip to main content

Wszyscy znamy to przerażające doświadczenie: pewnego dnia patrzymy w lustro, aby zobaczyć drobne linie, zmarszczki i obwisłą skórę! Jeśli to się jeszcze nie zdarzyło, to w końcu – czas odbije się na każdym z nas, a znaki będą najlepiej widoczne na naszych twarzach.

Gdyby tylko istniał cudowny krem, który przywróciłby młodzieńczy wygląd Twojej skórze – ale oczywiście nie. Istnieją dobre kremy do skóry, które mogą pomóc ci odłożyć proces na kilka lat, a nawet jeśli zmarszczki już tam są, niektóre kremy mogą je znacznie wygładzić.

Ale znasz to równie dobrze, jak ja – do wyboru są tysiące kremów do skóry, niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, w domu towarowym, czy w lokalnym supermarkecie. Nie wspominając już o tym, że wszyscy obiecują, że będziesz wyglądać młodziej lub mieć lepszą skórę.

Obecnie najpopularniejszymi produktami hype wydają się być nawilżające kolageny – które, jak sama nazwa wskazuje, zawierają i twierdzą, że pomagają, zastępując kolagen, który traci skóra z wiekiem.

Kolagen jest rzeczywiście bardzo ważnym białkiem dla twojej skóry, a faktem jest, że nasze ciało traci zdolność do jego produkcji z wiekiem. Efekt końcowy: zmarszczki, linie i zwiotczenie skóry.

Jeśli chodzi o kolagen, na rynku jest wiele bezużytecznych produktów, które obiecują, że nakładając krem ​​kolagenowy bezpośrednio na twarz, kolagen przeniknie przez skórę i sprawi, że będziesz wyglądać młodziej. Nienawidzę tego mówić, ale te twierdzenia nie są prawdziwe i sprawią, że zmarnujesz pieniądze na nieskuteczne produkty (i zostało to naukowo udowodnione).

Możesz używać kremu dzień po dniu, ale struktura molekularna kolagenu jest zbyt duża, aby mogła zostać wchłonięta przez skórę. To nie jest opinia. To jest fakt medyczny.

Co zamiast tego należy zastosować?

Teraz, gdy wiesz, że kolagen stosowany miejscowo na skórę jest stratą pieniędzy, powinieneś dowiedzieć się o skutecznych alternatywach.

Zamiast marnować pieniądze na nawilżające kolageny, szukaj w 100% naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, które pomogą Twojej skórze odbudować własny kolagen i elastynę, tak jak w młodości. Zasadniczo potrzebujesz kremu nawilżającego, który pomoże ciału naprawić się od wewnątrz na zewnątrz, a nie od wewnątrz.

Produkty do pielęgnacji skóry, które zawierają wiele enzymów i przeciwutleniaczy i są bogate w olejki eteryczne, sprawiają, że skóra czuje się lepiej i wygląda młodziej. Miód Manuka jest silnym środkiem nawilżającym, a dzięki swoim właściwościom leczniczym pomaga w naprawie skóry.

Z drugiej strony Xtend TK jest nadal w dużej mierze nieznany, ale klinicznie przetestowany naturalny stymulator kolagenu, którego nie znajdziesz w gorszych kremach nawilżających ze względu na jego wysoki koszt.

Dowiedz się więcej o tych składnikach na mojej stronie i zawartych w nich produktach.

[ff id=”7″]