Skip to main content

Istnieje kilka czynników, które prowadzą do przedwczesnego uszkodzenia naszej skóry. Niektóre z tych czynników to niezdrowy tryb życia, stres w pracy, stałe nasłonecznienie i wiele innych. Rezultatem jest gładka skóra, matowa cera i przedwczesny wygląd zmarszczek i drobnych linii.

Odmładzanie twarzy to kosmetyczny zabieg na twarz, który pomaga przywrócić młodzieńczy blask Twojej skórze oraz zmniejszyć zmarszczki i drobne linie. W tym artykule omówiono niektóre zalety leczenia odmładzającego twarz.

Zwiększa produkcję kolagenu

Zabiegi laserowe i ujędrniające sprzyjają produkcji kolagenu, który jest niezbędnym czynnikiem ujędrniającym skórę. Stymulowanie kolagenu pomaga rozwiązać wiele problemów, w tym zmarszczki, kurze łapki i drobne linie. Te zabiegi znacznie poprawiłyby teksturę bez potrzeby kosztownej operacji.

Pomaga w powstawaniu przebarwień, plam pigmentowych i blizn potrądzikowych

Zabiegi dermabrazji i peelingu chemicznego są specjalnie zaprojektowane do usuwania różnego rodzaju widocznych niedoskonałości, takich jak przebarwienia, przebarwienia i blizny potrądzikowe. Te zabiegi obejmują złuszczanie górnej warstwy skóry w celu stymulowania produkcji nowych komórek. Prowadzi to do poprawy struktury skóry, poprawy cery i widocznego zmniejszenia blizn i ciemnych plam.

Poprawia krążenie krwi

Mikroneedling to rodzaj terapii odmładzającej, która promuje przepływ krwi do mózgu i innych narządów oraz zapewnia bardziej zrównoważone ciało. Poprawione krążenie krwi nie tylko eliminuje problem przedwczesnego starzenia się, ale także korzystnie wpływa na całe ciało na różne sposoby. Na przykład pomaga leczyć takie stany, jak bezsenność, przewlekłe bóle głowy i zawroty głowy. Jednak mikroigłowanie jest jednym z zabiegów odmładzających, które powinien zawsze wykonywać doświadczony akupunktura w renomowanej klinice.

Gładka i promienna skóra

Jeśli nie możesz się doczekać poprawy tekstury skóry, zastrzyki z botoksu mogą być dobrym pomysłem. Sprawi, że będziesz wyglądać o 10 lat młodziej w zaledwie dziesięć minut. Bezpośrednie skutki uboczne botoksu obejmują napiętą skórę i ograniczony wyraz twarzy. Nie jest to jednak trwały efekt uboczny, a napięcie ustępuje w ciągu kilku miesięcy.

Napięta i jędrna skóra

Ulterapia lub terapia ultradźwiękowa to naturalny, niechirurgiczny proces napinania i napinania zwiotczałej skóry. Ten proces skutecznie podniósł zwiotczałą skórę twarzy, zmniejszył linie szyi i zmniejszył wygląd zmarszczek i cienkich linii. Ten innowacyjny zabieg odmładzający zapewnia Ci stonowany i stonowany wygląd, jaki chcesz.

Jeśli planujesz poddać się zabiegowi odmładzania skóry, musisz najpierw porozmawiać z renomowanym dermatologiem lub kosmetyczką, który wyjaśni proces, koszt, wyniki i powiązane czynniki ryzyka.

[ff id=”7″]