Skip to main content

Fakty dotyczące napinania skóry

Jeśli jesteś na rynku kremów ujędrniających, znajomość prawdy o kremach ujędrniających może zapobiec marnowaniu pieniędzy na produkty, które nie działają.

1. Elastyna pozwala skórze „wskoczyć” z powrotem na miejsce. Kiedy elastyna jest uszkodzona, skóra zaczyna się zwiotczać. To zwiotczenie w połączeniu z uszkodzeniami słonecznymi może prowadzić do powstania skóry podobnej do bibuły.

2. We wczesnym dzieciństwie skóra tworzy dużo elastyny, podczas gdy starsza skóra prawie nie zawiera elastyny.

3. Szkody słoneczne i wiek rozkładają elastynę.

4. Większość kremów ujędrniających to strata pieniędzy. Nie zawierają składników, które mogą napinać lub napinać skórę.

5. Wiele produktów do pielęgnacji skóry zawiera kolagen lub elastynę, ale kolagen i elastyna w tych produktach nie mogą zachowywać się jak kolagen i elastyna w skórze. Nie pomaga również odbudować ani wzmocnić obwisłej skóry.

Co pomaga napinać i napinać skórę?

Kremy ujędrniające, które udają, że napinają skórę, działają ze składnikami, które tymczasowo ujędrniają skórę. Ujędrnienie skóry nie jest równoznaczne z prawdziwą poprawą jej odcienia. Oto, co naprawdę działa, aby uzyskać oczekiwane rezultaty!

1. Zbuduj więcej kolagenu. Kolagen wspiera skórę, dzięki czemu zwiotczenie staje się mniej oczywiste. Możesz pomóc skórze w tworzeniu dużej ilości kolagenu, stosując produkty do pielęgnacji skóry, które zawierają silne przeciwutleniacze i składniki regenerujące skórę. 2. Filtr przeciwsłoneczny o współczynniku ochrony przeciwsłonecznej 25 lub wyższej. Ponieważ uszkodzenie słoneczne niszczy elastynę i kolagen, codzienna ochrona przed słońcem ma kluczowe znaczenie. Zapomnienie o założeniu kremu przeciwsłonecznego na szyję jest głównym powodem, dla którego szyje wielu kobiet wyglądają „starsze” niż ich twarze. Pielęgnacja przeciwstarzeniowa nie kończy się na twojej twarzy. 3. Codzienne stosowanie peelingu, który zawiera dobrze sformułowany beta-hydroksykwas lub alfa-hydroksykwas, może naprawdę pomóc. Oprócz samego wygładzenia skóry, istnieje również wiele badań, które pokazują, że składniki te budują więcej kolagenu i mogą pomóc w napięciu skóry.

4. Retinol może poprawić elastynę, którą nadal ma skóra, i zbudować więcej kolagenu.

5. Procedury medyczne, takie jak lasery i inne terapie świetlne, mogą osiągnąć imponujące efekty ściągania skóry! Zamiast wydawać pieniądze na drogie ujędrniające kremy i zabiegi na twarz, możesz odłożyć te fundusze na bok i uzyskać tego rodzaju zabiegi od dermatologa w ciągu kilku miesięcy.

6. Jeśli wszystko inne zawiedzie (lub po prostu nie przyniesie oczekiwanych rezultatów), czas pomyśleć o chirurgii plastycznej. Różne typy liftingu twarzy mogą mieć ogromną różnicę bez powodowania, że ​​wyglądasz „zbyt ciasno”. W połączeniu z idealną pielęgnacją skóry rezultaty mogą zapierać dech w piersiach!

Masz to! Nie jest to najlepsza wiadomość, ale nie najgorsza. Możliwe jest napinanie skóry i napinanie za pomocą produktów do pielęgnacji skóry.

[ff id=”7″]