Skip to main content

Mężczyźni zainteresowani powiększeniem penisa próbują wyodrębnić dowolny fragment większej długości i obwodu penisa. Powodem jest to, że każdy kawałek naprawdę pomaga. Jaka jest metoda dla mężczyzn, aby zaakcentować i poprawić protokół powiększania penisa, aby uzyskać najlepsze wyniki?

Przede wszystkim ten artykuł dotyczy mechanicznych form powiększania penisa. Oznacza to trening, urządzenia trakcyjne i ciężary. Pigułki i kremy dostępne bez recepty, kremy na noc i tym podobne nie są uwzględnione. Powodem tego jest to, że samo powiększanie jest ponownie problemem mechanicznym. Tkanka penisa musi ulegać zmianom strukturalnym, aby mogła rosnąć. Odbywa się to poprzez interwencje chirurgiczne lub interwencje samomechaniczne (jak w przypadku ćwiczeń). Tanie pigułki i magiczne kremy tego nie zrobią. To tak, jakby próbować uzyskać sześciopakowy mięsień brzuszny, pocierając krem ​​o brzuch przed pójściem spać. To po prostu nie działa.

Ponieważ mechaniczne powiększanie obejmuje zmiany fizyczne (strukturalne), zaleca się zbadanie tkanki naszego penisa i określenie potrzeb żywieniowych. Organ płciowy mężczyzny przejdzie proces zdrowienia. Jeśli nie masz odpowiednich materiałów do odbudowy tkanki, zwolnisz i utrudnisz postęp. Daj swojemu ciału to, czego potrzebuje, aby wykonać swoją pracę.

Ten proces odzyskiwania wymaga po prostu odpowiednich minerałów i składników odżywczych, aby umożliwić odbudowę tkanki prącia dzięki tym wysiłkom regeneracyjnym. Co więc możemy zrobić, aby zapewnić, że budujemy z odpowiednich materiałów?

Białek. Białka są tym, z czego składa się kolagen. Jest to ważne, ponieważ kolagen jest tym, z czego wykonane są twoje pasma prącia. Skorupa tuńczyka białawego składa się również z kolagenu. Tuńczyk białawy jest osłoną w kanałach krwi prącia, która nadaje im strukturalny kształt i sztywność. Kiedy mężczyźni poddają swoje penisy metodom mechanicznego powiększania, te wewnętrzne struktury prącia są narażone na duży stres fizyczny. Bardzo ważne jest, aby twoje ciało miało wystarczającą ilość aminokwasów potencjalnie kolagenowych, aby odbudować tkankę łączną. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś wegetarianinem (niektóre bardzo ważne aminokwasy występują TYLKO w żywności pochodzącej od zwierząt). Suplementy kolagenowe można kupić bez recepty w dowolnym sklepie ze zdrowiem lub suplementami. Zdobądź je i postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie, aby włączyć je do swojej diety.

Nie tylko martwimy się odpowiednimi materiałami budowlanymi, aby powiększyć męskiego penisa, ale chcemy również upewnić się, że te materiały znajdą drogę do męskiego regionu miednicy i narządów płciowych. Jednym ze sposobów jest zwiększenie przepływu krwi do tego obszaru. Zwykle odbywa się to za pomocą gorącego prysznica lub wanny (przed i po procesie rozszerzenia). Świetne są także wanny z hydromasażem i sauny. Większość mężczyzn używa gorącego i wilgotnego ręcznika przed i po treningu. To wstępne leczenie pomaga zmiękczyć i rozluźnić tkankę, a późniejsze leczenie pomaga utrzymać dopływ świeżej krwi do prącia, pomagając w gojeniu się tkanki. Po leczeniu jest zazwyczaj ważniejsze.

Nauczenie się prostych metod podkreślania i ulepszania programu ekspansji to dla mężczyzn łatwy sposób na jak najlepsze wykorzystanie ich wysiłków.

Miłego dnia

Georg von Neumann

[ff id=”7″]