Skip to main content

Moja mama ma ponad 70 lat. Boli kolano od wielu, wielu lat. Jest to choroba zwyrodnieniowa stawów, w której chrząstka osłaniająca staw stawu kolanowego powoli zużywała się z biegiem lat. Podobnie jak opona samochodowa, opona zużywa się na co dzień. Proste – kup nową oponę, aby zastąpić starą.

Nie tak łatwo z naszymi kolanami. Moja matka była bardzo przestraszona. Wzięła glukozaminę we wczesnych latach 60-tych. Miała wiele skutków ubocznych, ale nie wyzdrowiała. W rzeczywistości było gorzej. Zaczęła kuleć. Po chwili mogła schodzić po schodach tylko krok po kroku i trzymać się poręczy. Odwiedziła szpital w Tung Shin dwa do trzech razy w tygodniu na akupunkturę i chińską terapię tuńczykiem. Wyniki nie były zachęcające. Ta forma leczenia bólu kolana nie działała, a kontuzja pogorszyła się. Trzeba było ograniczyć podróże zagraniczne. Było tak źle, że mój ojciec kupił jej podnóżek, aby zmniejszyć nacisk na kolano. Ale nosiła aparat ortodontyczny tylko tymczasowo. Jest masywny i niewygodny.

Rozważano operację wymiany stawu kolanowego – ostatnią deską ratunku w leczeniu bólu kolana. Ale zawsze odkładaj na bok, ponieważ połowa ich przyjaciół zgłosiła pozytywne wyniki, a druga połowa była w gorszej sytuacji.

I tak przeciągnęłam rok do następnego. Dopóki nie dowiedziałem się o produkcie kolagenowym o nazwie Vitaking 2 lata temu. Kolagen „pomaga naprawiać i uzupełniać chrząstki, promować regenerację kości, chronić stawy i utrzymywać zdrowie szkieletu”. Na tym etapie, kiedy nie miała wielu opcji, desperacko próbowała.

Zaczęło się od przyjmowania 3 saszetek dziennie przez kilka miesięcy. Po około 6 do 9 miesiącach zauważyliśmy niesamowite ulepszenia. Teraz nie idzie już do szpitala, nie bierze już glukozaminy, nie używa już podnóżków, nie musi już trzymać się balustrad. Wygląda na to, że w końcu znalazła realne rozwiązanie w leczeniu bólu kolana.

Jakie są „skutki uboczne” Vitaking? Ma teraz o wiele więcej energii. Otrzymała wiele komplementów za gładszą i promienną cerę. Dla mnie jest to znak wysokiej jakości produktu kolagenowego.

Jednak moja matka potrzebuje teraz około 1 do 2 saszetek dziennie na opiekę.

Jestem naprawdę wdzięczny, że dowiedziałem się czegoś o tym witaminowym kolagenie. Ponieważ jej czas jest wolny od bólu kolan, a jej ruchy nie są utrudniane przez ból, moja mama może z łatwością wykonywać wszystkie swoje codzienne codzienne czynności – chodzi rano, idzie na rynek, spotyka się z przyjaciółmi itp. I najlepiej faktem jest, że nie musi przechodzić przez uraz po operacji wymiany stawu kolanowego.

[ff id=”7″]