Skip to main content

Amerykański architekt XX wieku Phillip Johnson powiedział kiedyś: „Nienawidzę wakacji. Jeśli możesz budować budynki, po co siedzieć na plaży?” Pan Johnson oczywiście nie wiedział, jak się zrelaksować, ale z upływem kolejnego lata możesz. Czy odwiedziłeś plażę w tym roku? Czy chciałbyś mieć? W każdym razie możesz stworzyć wrażenie morza na zewnątrz i cieszyć się wspomnieniami z brzegu w domu! Oto kilka szybkich wskazówek.

kolor

Twój wybór koloru jest największym odprężaczem na „plaży” w domu. Relaksujące kolory plaży są bielone od słońca i obmywane piaskiem i wodą. Pomyśl o chłodnej i zachęcającej wodzie na brzegu. blady piasek pod twoimi stopami; wysokie jasnozielone trawy plażowe; jasnoróżowy i koralowy muszli; białe chmury na niebieskim niebie.

Dla swojego niebieskiego spróbuj Kelly Moores Essence of the Sea lub Sail Away, Beauti-Tones French Blue lub Benjamin Moores Robins.

Jeśli wolisz jaśniejsze kolory, użyj jasnoróżowego lub pomarańczowego, szczególnie w materiałach w paski lub małych akcesoriach, takich jak świece.

meble

Plaża oferuje swobodne drewniane siedzenia. Wypróbuj składane drewniane krzesła z jasnymi pasami z lnianymi pętlami, które stoją pod jasnym płóciennym parasolem, który umieściłeś w dużym wiadrze piasku.

płótno

Co zabierasz na plażę? Płócienne torby na ramię, ręczniki frotte i klapki. Użyj tych tkanin na poduszki, narzuty i siedzenia. Zainstaluj ozdobne haczyki na ścianie i powieś ręczniki plażowe jako „sztukę”.

motyw

Wielu plażowiczów wraca do domu z kolekcją muszli, kamieni plażowych i gładkich, kolorowych odłamków szkła. Jeśli masz taką kolekcję, możesz z niej skutecznie korzystać na zewnątrz. Oczyść swoje skarby, pozwalając im przejść przez cykl zmywarki w koszu na przybory. Możesz również wcierać olejek dla dzieci na skały, aby podkreślić połysk, który widziałeś w słońcu na plaży.

Najbardziej oczywistym sposobem na pokazanie muszli i kamyków jest użycie przezroczystej szklanej miski lub szklanej lub płaskiej płyty. Wypełnij nim spodek i włóż świecę wotywną. Lub jeśli same skorupy są wystarczająco duże, wlej świecę wokół knota we wnęce skorupy. Muszle mogą być używane w atrakcyjnych grach w kółko i krzyżyk, do stemplowania tkanin i do wielu innych celów.

Możesz łatwo zmienić wygląd motywu plaży, używając różnych motywów. Połóż mewę na kawałku driftwood przykrytym kawałkiem sieci rybackiej i użyj jednej lub dwóch latarni morskich w innym miejscu pokoju, a przypomnisz sobie przybrzeżną wioskę rybacką. Składane leżaki, parasol i doniczki z trawą plażową nadają pomieszczeniu relaksujący charakter. Lub połącz latarnie morskie z sylwetkami żaglówki, aby uzyskać bardziej miejski wygląd wybrzeża.

Bez względu na preferowany typ banku, skorzystaj z tych pomysłów, aby odtworzyć go w domu. Zanotuj fale oceanu leżące na piasku, zdejmij buty i ciesz się plażą!

[ff id=”1″]