Skip to main content

Małżeństwo ma swoje wzloty i upadki, a czasami może być konieczne przywrócenie małżeństwa. Wiem, że nie możesz cofnąć zegara i naprawić błędu, który spowodował ból i frustrację w twoim małżeństwie. Możesz jednak napisać list z przeprosinami i wysłać go do małżonka. Poniżej znajduje się przykładowy list od męża do żony.

Witaj miłości mojego życia

„Chciałem tylko napisać do ciebie ten list, aby przeprosić za błędy, które popełniłem w ostatnich latach. Zraniłem cię i zawstydziłem, i bardzo mi przykro. Wiem, że jesteś twoim sercem i oddałem twoją duszę, aby nasze małżeństwo działało, a ja wziąłem twoją miłość za pewnik.

Jestem winny, że nie jestem mężczyzną, którym powinienem być, i mężem, na który zasługujesz. Nie obwiniłbym cię, gdybyś mnie spakował i zostawił, ale mam nadzieję, że dasz mi szansę na przywrócenie mi zaufania, miłości i przywiązania do mnie i naszego małżeństwa.

Nie mam usprawiedliwienia na zło, które popełniłem i jak cię traktowałem. Dałbym z siebie wszystko, gdybym mógł cofnąć to, co zrobiłem, abyś nie musiał przechodzić przez ból, frustrację i rozczarowanie, które przeżyłeś.

Jest dla mnie jasne, że moje słowa nie mają znaczenia, chyba że są poparte moimi działaniami. Mam nadzieję, że znajdziesz w swoim sercu, że mogę udowodnić ci moją miłość. Zrobię 150 procent wysiłku, aby być mężem, na który zasługujesz i którego pragniesz.

Wiem, że nie będzie ci łatwo zaufać, że naprawię cię, ponieważ złamałem obietnice, które ci wcześniej złożyłem. Moje serce jest złamane i jestem pewien, że już nigdy nie popełnię tych samych błędów. Proszę tylko o kolejną okazję, aby przywrócić nasze małżeństwo i waszą miłość do mnie. „

Kochaj zawsze i na zawsze, twoje wiadro miłości ”

W słowach pisanych jest moc, a jeśli potrafisz napisać taki list ze swojego serca i naprawdę masz na myśli to, możesz mieć szansę na przywrócenie małżeństwa. Kluczem jest to, że twój małżonek rozumie, że poważnie myślisz o przywróceniu małżeństwa.

Jeśli znajdziesz sposób na przyznanie się do pewnych problemów, możesz wziąć odpowiedzialność za zwiększenie skuteczności przeprosin.

Oczywiście chcesz otworzyć drzwi, aby przywrócić małżeństwo. Gdy tylko dostaniesz stopę do drzwi, od ciebie zależy uzasadnienie przeprosin słowami i czynami.

[ff id=”5″]