Skip to main content

Jednym z kluczy do właściwej wewnętrznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i marketingu SEO jest umieszczenie Twojej lokalizacji na stronie w tekście. Wielu klientom, z którymi pracowałem, nie umiejscowiło swojego lokalnego lub geograficznego obszaru. Miejsce (adres, miasto i stan) powinno znajdować się w stopce i na niektórych stronach.

Tytuł strony HTML – Lokalne kierowanie geograficzne

Jeśli optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek jest wyraźnym tytułem strony, a Ty podasz informacje lokalne i obszar geograficzny, uzyskasz nie tylko wyższą pozycję, ale także bardziej ukierunkowanych odwiedzających – czyli klientów, których chcesz i którym możesz służyć. Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się kształtowaniem krajobrazu w Akron, Ohio, potrzebujesz ruchu internetowego z Miami na Florydzie? Zresztą i tak nie dostaniesz tego ruchu. Chodzi o to, że jeśli po prostu tytułujesz strony i piszesz treści bez lokalizacji, znacznie trudniej będzie zająć wysoką pozycję w Google, ponieważ zasadniczo konkurujesz o swoje warunki z dowolną firmą w branży i ma to szczęście. aby uzyskać mocną listę tylko dla słów kluczowych.

Lokalne wyniki i wpisy w Google i katalogach

Google jest inteligentny, ale pomóż im, mówiąc im, gdzie jesteś w swojej witrynie. Strona kontaktowa jest dobrym przykładem. Większość witryn ma stronę kontaktową, ale wiele z nich nie jest zoptymalizowanych pod kątem lokalnego ruchu. Głównym powodem, dla którego widzę, jest to, że strony internetowe mają tylko formularz potencjalnych klientów i e-mail – być może numer telefonu. Te formularze są w porządku, ale dla doskonałej lokalnej pozycji SEO wpisz swój adres. Jest to ważne nie tylko dla lokalnego lub geograficznego marketingu w wyszukiwarkach dla klientów. Co jeśli firma chce wiedzieć, gdzie jesteś, aby mogła z Tobą koordynować lub mieć propozycję biznesową? Są one również wymienione w wielu innych katalogach, jeśli masz adres w tekście (nie tylko na zdjęciu) – co również często widzę.

Jeśli rywalizujesz o słowa kluczowe i chcesz pokonać swoich konkurentów w Google i innych wyszukiwarkach, używaj inteligentnych słów lokalizacji. Ulica, miasto dla map i lokalnych list katalogów, a także dobra i inteligentna optymalizacja wyszukiwarek i marketing SEO.

Napisz lokalną strategię SEO

Poćwicz kilka zdań, a zobaczysz, co mam na myśli. Jeśli jesteś firmą zajmującą się kształtowaniem krajobrazu w Lansing w stanie Michigan. Umieść firmę Lansing Lawn Maintenance Company w Prestige Landscaping, Lansing Michigan. Jak ocenia się dobra optymalizacja wyszukiwarek? Jest! Konkurencja w wynikach wyszukiwania „Detroit Printing Company” i „Printing Company” jest mniejsza. Stosuj tę samą strategię, płacąc za programy płatne za kliknięcie i słowa kluczowe. Optymalizuj i SEO dla lokalnych wyników wyszukiwania i lepszych terminów geograficznych. Zobaczysz różnicę!

Mam nadzieję, że to pomaga! Skontaktuj się z Nickiem Hunterem z SEO World Nicka, jeśli potrzebujesz pomocy.

[ff id=”5″]