Skip to main content

Dziękuję za wizytę i moje lokalne porady dotyczące SEO. W sieci jest tyle informacji, że określenie, co pomaga, a co nie, może być trudne. Zapewniam cię, że wskazówki, które dam ci w tym krótkim artykule, pomogą ci na dobry początek. Zanurzmy się

Dam ci kilka lokalnych wskazówek SEO, z których możesz skorzystać już dziś. Oto, co możesz zrobić, aby Twoja witryna działała lepiej w swojej niszy:

  • Zoptymalizuj swoją stronę. Nie przesadzaj tutaj, ale ty MUST Powiedz Google, co robisz i gdzie to robisz. Jeśli nie masz tych informacji w nazwie domeny, użyj tytułu witryny. Jeśli jesteś hydraulikiem w Omaha, dobrze zoptymalizowany tytuł witryny może być marką jego # 1 Omaha Plumbing Company. Ulepsz nieco swój tytuł, a następnie dodaj do treści jedno lub dwa powiązane słowa kluczowe. Brzmi normalnie i nie przesadzaj! Dodaj także informacje o NAP w stopce. NAP = nazwa, adres, numer telefonu.

  • Poproś o listę kart i zoptymalizuj ją. Jeśli jesteś legalną firmą, Google prawdopodobnie Cię zna. Jeśli nie zgłosiłeś roszczenia, zrób to natychmiast. Chcesz, aby informacje o NAP były identyczne z informacjami na Twojej stronie tutaj. Dodaj godziny i kategorie i wypełnij je tak dokładnie, jak to możliwe. Świetną lokalną wskazówką SEO jest geotagowanie zdjęć. W Internecie znajduje się wiele informacji na temat tego, jak to zrobić. Po prostu wypróbuj to szybko i możesz zacząć.

  • Zdobądź te cytaty! Cytaty pomagają w rankingu twoich map i dają twojej witrynie dobrą bazę do linków do marki. Większość z nich nie jest linkami uzupełniającymi, ale jest ważna i bardzo ważna. Są to strony internetowe takie jak Yelp, Manta, YellowPages, CitySearch itp. I możesz tworzyć DARMOWE wpisy dla wszystkich. Na pewno będą próbować zachęcić cię do reklamowania, co moim zdaniem nie jest konieczne, ale twoja decyzja. Jesteśmy za linkiem, który otrzymujemy ze stron. Upewnij się, że informacje NAP tutaj są DOKŁADNE. Jeśli nie chcesz tego robić samodzielnie, dostępnych jest wiele usług, które pomogą Ci tworzyć wyceny. Chciałbym pomóc, jeśli utkniesz.

  • Poznawaj ludzi! Jeśli nie masz Facebooka, Twittera, LinkedIn i Pinteresta, zdobądź je. Chcesz to zrobić i wypełnić go tak dokładnie, jak to możliwe. Wszystkie z nich oferują również przyjemny link z powrotem do Twojej witryny.

Oto niektóre z moich lokalnych wskazówek SEO dla początkujących. Postępując zgodnie z powyższymi wskazówkami, zaczynasz dobrze. W niszach o małej konkurencji może to wystarczyć, aby utrzymać wysoką pozycję witryny i listy kart!

[ff id=”5″]