Skip to main content

Dzięki połączeniu trzech kluczowych elementów powstał idealny mebel. Łóżka dzienne to funkcjonalny mebel i stylowe siedzisko z przytulnym komfortem pięknego miękkiego łóżka, które jest owinięte w jedno.

Teraz poszli o krok dalej i rozłożyli łóżko na zewnątrz. Łóżka te stanowią doskonałą alternatywę dla typowych mebli ogrodowych. Są one dostępne z różnych materiałów, w tym z wikliny, drewna i metalu, aby wymienić tylko kilka. Niektóre mają również zadaszenia, które zapewniają chłód i zacienienie, szczególnie w miesiącach letnich. Niektóre mają współczesne linie, podczas gdy inne mają bardziej tradycyjny charakter. Do wyboru jest tak wiele różnych stylów, kolorów i tkanin, że każdy znajdzie coś dla siebie. Podobnie jak wersja wewnętrzna, wersja zewnętrzna nadal ma ten sam stylowy wygląd i ten sam komfortowy wygląd z dodatkową odpornością na warunki atmosferyczne.

Życie na świeżym powietrzu staje się coraz bardziej popularne. Tak wielu ludzi lubi przyrodę na swoich podwórkach. Od kuchni na świeżym powietrzu i jadalni po salony i lokale rozrywkowe – na zewnątrz jest zdecydowanie odpowiednie miejsce.

Dla projektantów wnętrz w każdym z nas życie na świeżym powietrzu oferuje jeszcze więcej przestrzeni do dekoracji. Nie ma lepszego sposobu na zaproszenie rodziny i przyjaciół do siedzenia i cieszenia się gościnnością niż zaoferowanie im przytulnego miejsca na relaks i odpoczynek. Łóżko dzienne na zewnątrz to idealny mebel na tę okazję.

Być może zainteresuje Cię bardziej intymne spotkanie. Po zjedzeniu miłego romantycznego posiłku na zewnątrz, ty i twój partner możecie zakończyć wieczór, przytulając się na leżaku na świeżym powietrzu.

[ff id=”1″]