Skip to main content

Jeśli zawsze chciałeś żyć spokojnym śródziemnomorskim stylem życia, kompleks apartamentów Kavanjin na chorwackiej wyspie Brac jest idealnym miejscem na spełnienie tego marzenia.

Kupując mieszkanie Kavanjin w Brac, masz idealne miejsce, aby doświadczyć swojego fantastycznego życia na wybrzeżu Dalmacji. Kavanjin jest pierwszym tego rodzaju w regionie i oferuje liczne wysokiej jakości apartamenty o wysokiej jakości architekturze i relaksującym otoczeniu.

Te wille mają nie więcej niż 3 lub 4 apartamenty na zakwaterowanie i są zaledwie kilka minut od lokalnych restauracji, kawiarni i przystani, gdzie można wziąć fantastyczne żeglarskie przygody.

Istnieje duży wybór jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów na najwyższym piętrze, które można zaprojektować w zależności od właściciela. Ponieważ te czynsze są tak dobrej jakości, są doskonałą inwestycją i oferują wysoki zwrot.

Kavanjin oferuje 86 apartamentów na chorwackiej wyspie Brac, które są dostosowane do środowiska. Tam chorwackie apartamenty zostały zaprojektowane przez czterech różnych architektów w celu stworzenia czterech różnych rodzajów nieruchomości w tej samej inwestycji.

Jest to główna różnica między Kavanjin a innymi dostępnymi obecnie chorwackimi kompleksami mieszkaniowymi. Każdy apartament ma własny taras lub miejsce na świeżym powietrzu, gdzie mieszkańcy mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu lub zrelaksować się przy chłodnym drinku w gorący letni dzień. I oczywiście każde mieszkanie ma własne miejsce parkingowe lub garaż.

Wygląd zewnętrzny chorwackich apartamentów w Kavanjin został starannie zaprojektowany, aby poprawić malownicze otoczenie wyspy i zapewnić najlepszy możliwy widok starego miasta Sutivan i pięknego Adriatyku w kierunku Splitu. Ta dbałość o szczegóły i stylowy, ale komfortowy wygląd zostały przeniesione do wnętrza mieszkania, aby zapewnić maksymalny komfort przy minimalnej konserwacji.

Skontaktuj się z Kavanjin już dziś, a możesz spełnić swoje marzenia na malowniczej wyspie Brac.

[ff id=”1″]