Skip to main content

Czy kochasz naturę? Jeśli to zrobisz, dobrym pomysłem może być zakup pawilonu Mai Tiki lub zrobienie własnego. Do wyboru jest wiele konstrukcji zewnętrznych, takich jak altany i inne ogrody. Przy tak wielu wyborach online znajdziesz idealną strukturę do zbudowania tego lata.

Najpierw musisz zdecydować, czy zdobyć gotowe zestawy, czy zdecydować się na projekty DIY. Musisz także skonfigurować budżet i trzymać się go bez względu na wszystko. Przy małych zakupach znajdziesz najlepsze oferty i najbardziej idealny pawilon. Znajdź sklep, który odpowiada Twoim potrzebom i dokonaj zakupu.

Sprawdź baldachim Outdoor Tiki. Jest sprzedawany dziś w większości sklepów internetowych za 399,99 USD. Produkt jest już zmontowany i składa się z jednego kawałka. Stalowa rama ma kolor drewna i można ją ustawić w kilka minut. Baldachim wykonany jest z włókien syntetycznych, które są wystarczająco trwałe, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe. Wygląda jak tkana trawa i może zapewnić około 30 m² cienia. Możesz ustawić tiki na plaży lub umieścić w ogrodzie. Za kilka minut masz własną oazę na farmie! Produkt jest dostarczany w torbie na kółkach, która ułatwia umieszczenie go w dowolnym miejscu.

Przed wyjściem w gorący letni dzień możesz spędzić czas w wannie. Osoby zainteresowane majowym pawilonem Tiki kupują wanny takie jak Elizabethan Classics Tub Shower. Jeśli kupisz produkt, otrzymasz artykuł w ciągu około dwóch tygodni. Jeśli planujesz użyć go w określonym dniu, pamiętaj o zakupie produktu z wyprzedzeniem. W ten sposób możesz uzyskać tiki we właściwym czasie.

Większość zestawów Mai Tiki Pavilion kosztuje teraz ponad 300 USD. Jeśli uważasz, że budowanie własnej ścieżki jest lepszym sposobem, śmiało. Jeśli jednak trzymasz się zestawów, możesz w każdej chwili skorzystać z toreb do przechowywania oraz wygody przechowywania i montażu. Pośpiesz się i stwórz własną obudowę lub bar Tiki z różnymi pawilonami na rynku.

[ff id=”1″]