Skip to main content

Jako właściciel małej firmy, możesz być uwięziony w modzie gdzieś pomiędzy latami osiemdziesiątymi a wczesnymi latami … pod warunkiem, że Twój marketing jest tak aktualny jak buddyści. Kombinacja marketingowa tak aktualna jak szafa Coco Rocha może nie uczynić cię międzynarodową gwiazdą … ale na pewno pomoże ci zarabiać tak jak ona. Skorzystaj z porad od fashionistek i odśwież swój marketing już dziś.

Zmiana sezonu … I taki powinien być twój plan marketingowy. Szczerze mówiąc, roczny plan marketingowy to zbyt wiele dla większości małych firm … Dużą częścią naszej rentowności jest nasza elastyczność. Aby być na bieżąco, sprawdzaj swój plan marketingowy co kwartał – i upewnij się, że pasuje do sezonu.

Omów podstawy Wiesz, że będziesz mieszkać w tych niebieskich dżinsach, dlatego warto znaleźć tych, którzy potrafią wydobyć to, co najlepsze w twojej spermie. To samo dotyczy denimu marketingu – tożsamości Twojej marki. Twoje logo i wizytówki powinny pasować jak druga skóra … Jeśli chcesz zawiązać nogi lub pozostawić przycisk otwarty, czas na nową parę.

Zrób to sam Jasne, noszenie kamizelki swetrowej nie jest dla wszystkich. Jednak budowanie unikalnych materiałów marketingowych, które uzupełniają tożsamość Twojej marki, sprawi, że będziesz bardziej niezapomniany … i pomoże ci konkurować o przestrzeń umysłu. Możesz połączyć swoją tożsamość marki blue jean z blezerem na stronie internetowej lub z kapturem z broszurami … ale upuść i dostosuj gotowy szablon.

Zmarszczki się zdarzają Spodnie MC Hammers? Rękawica Madonny? Lata osiemdziesiąte? Błędy są nieuniknione i w rzeczywistości stanowią dużą część procesu wzrostu. Błędy marketingowe są pewne, a najlepszym sposobem na naukę z nich jest ich śledzenie. Uważne śledzenie zwrotu z inwestycji w dolar marketingowy przypomina oglądanie zdjęcia z liceum … przypomina o tym, czego nie powinieneś robić.

[ff id=”6″]