Skip to main content

Jeśli szukasz artykułu o sztuczkach seksualnych, będziesz rozczarowany. To poważny artykuł medyczny o zdrowiu mężczyzn. W szczególności o tym, jak regularny samodzielnie wykonywany masaż jąder może poprawić męskość, płodność i ogólny stan zdrowia.

Regularne masaże pomagają w następujących problemach zdrowotnych:

  • Niski poziom testosteronu
  • Zaburzenia erekcji
  • Sprawność seksualna
  • Słaba płodność

Jak to działa

Po pierwsze, pomaga jądrom poprawić produkcję testosteronu. Normalne, zdrowe jądra wytwarzają około czterech do siedmiu miligramów testosteronu każdego dnia. Jeśli masz niski poziom testosteronu (zaledwie miligram lub dwa dziennie), codzienny masaż może poprawić produkcję testosteronu.

Po drugie, masaż pomaga jądrom wytwarzać więcej plemników, co zwiększa liczbę plemników i objętość wytrysku. Jeśli ty i twój partner macie trudności z wyobrażeniem sobie czegoś, regularny masaż jąder może zwiększyć twoje szanse.

Wreszcie, zwiększony przepływ krwi w jądrach (w połączeniu z większą ilością testosteronu) pomaga poprawić przepływ krwi w prąciu. Jeśli masz problemy z utrzymaniem erekcji, pomocny może być e-masaż.

Jak wykonać masaż jąder?

Najpierw owiń gorący jąder wokół jąder na kilka minut. To rozluźnia i rozluźnia mosznę tak bardzo, że można wykonać masaż jąder.

Po drugie, dokładnie rozciągnij skórę jąder.

Po trzecie, chwyć kciuk i palec wskazujący bezpośrednio pod penisa wokół podstawy moszny i delikatnie pociągnij w dół i ściśnij, aż jądra zostaną mocno ściśnięte na dole moszny. Zasadniczo służy to do unieruchomienia jąder, aby nie toczyły się podczas próby ich masowania (co może być frustrujące).

Po czwarte, lekko dociskaj jądra dłonią drugiej dłoni i masuj je okrężnymi ruchami. Delikatnie pociągnij mosznę i jądra. Jeśli poczujesz ból, natychmiast zmniejsz ciśnienie. Kontynuuj ten masaż przez trzy do pięciu minut bez przerwy.

Po zakończeniu masażu jądra powinny wydawać się rozciągnięte i głębsze niż zwykle. Mogą również wydawać się większe niż zwykle. Jest tak, ponieważ są one lekko spuchnięte z powodu zwiększonego przepływu krwi. To nie jest problem – w rzeczywistości jest to dobry znak. Osiągnąłeś cel masażu jąder.

Jak często powinienem masować jądra?

Przeciętny zdrowy mężczyzna powinien wykonywać e-masaż około trzy razy w tygodniu. Jeśli używasz masażu jąder do walki z dolegliwościami fizycznymi, takimi jak problemy z erekcją lub płodnością, powinieneś wykonywać masaż jąder każdego dnia.

[ff id=”7″]