Skip to main content
Reklama

Minimalizacja wyszukiwarek – poprawa pozycji Google to bardziej SEM niż SEO

MINIMALIZACJA (NIE OPTYMALIZACJA)

Pozwól mi zminimalizować znaczenie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek lub optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Prawdziwą pracą jest marketing w wyszukiwarkach lub SEM. Chcesz znaleźć doświadczonego partnera na tę podróż. Potrzeba dużo cierpliwości, intuicji i wglądu, aby zobaczyć bogactwo statystyk ruchu Google i osiągnąć strategiczne priorytety. To, w jaki sposób sprzedajesz się w oparciu o tę wiedzę, decyduje o tym, czy powstanie, czy upadek.

Zanim przejrzymy listę działań, które „wykonują prawdziwą pracę” w celu poprawy rankingu Google, zwróć uwagę na następujące kwestie:

1) Każdy chce więcej odwiedzających online, co czyni rynek bardzo konkurencyjnym. To nie jest marketing srebrnej kuli!

2) Najlepsze z optymalizacji pod kątem wyszukiwarek pozwala po prostu znaleźć się „w sieci” – co oznacza, że ​​możesz znaleźć się gdzieś w wynikach zwróconych przez Google, ale nie na 5 najwyższych pozycjach, gdzie można znaleźć ponad 75% ruchu są.

3) SEO może odnieść sukces tylko wtedy, gdy wykorzystywane są prawdziwe badania – co oznacza, że ​​inteligentny marketingowiec musi nawigować po danych Google i oddzielić rzeczywiste możliwości od milionów zapytań. Po podjęciu tych decyzji zarówno zręcznie, jak i naukowo, bardzo łatwo jest wykorzystać tę wiedzę do uzyskania wyników w witrynie.

4) Optymalizacja wyszukiwarek jest myląca. Powinno to być „minimalizowanie wyszukiwarek”, ponieważ jest to najmniej sposób, aby Twoja witryna mogła wejść do gry (zbyt wielu uważa, że ​​to WSZYSTKO, co muszą zrobić).

5) Prawdziwa różnica polega na marketingu w wyszukiwarkach, w którym ustalasz budżet na ciągłą kampanię działań mających na celu poprawę zoptymalizowanej witryny w rankingu. Specjalista może pomóc ci ustalić, które środki przynoszą największy zwrot w krótkim okresie.

Jakie różne obszary usług są objęte usługami optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i marketingu w wyszukiwarkach (SEM)? Istnieją dwa główne elementy: zwiększenie widoczności i poprawa konwersji. Ten drugi proces polega na tym, że potencjalni klienci są najpierw przenoszeni na potencjalnych klientów, a następnie na klientów. Podczas gdy SEO należy całkowicie do pierwszej kategorii, SEM obejmuje obie kategorie. Jedno powinno być jasne. Nie wystarczy uświadomić konsumentom twój produkt. Musisz ich zmotywować do zakupu!

ZWIĘKSZONA WIDOCZNOŚĆ

Oznaczanie nisza Online
badania słów kluczowych
Informacje lokalne Google
Rankingi organiczne Google
Reklamy sponsorowane przez Google (pay-per-click, PPC, AdWords)
Blogowanie
Lokalne fora
opinie klientów
Artykuł Marketing
prasowe
link budynku
katalogów biznesowych
Przynależność Przemysł

POPRAWA KONWERSJI

doradztwo marka
Projekt strony internetowej
Kopiowanie strony internetowej na piśmie
eCommerce
Zarządzanie forma
Lista tworzenie e-mail
eNewsletter (kwartalny)
Zarządzanie kanałami RSS
rozwój Multimedia
Oprogramowanie blogowe WordPress
System zarządzania treścią (CMS)
Rozwój treści audio / wideo
Google Analytics
Sprawozdanie okresowe

[ff id=”5″]