Skip to main content

Spójrzmy prawdzie w oczy – SEO nie jest łatwe dla żadnej firmy. Staje się to jeszcze bardziej skomplikowane, gdy masz ograniczone pieniądze, czas i zasoby. Według najnowszej ankiety Cluth „ponad 36% małych firm ma już strategię SEO, a 23% planuje ją opracować”.

Aby utrzymać i opracować długoterminową strategię SEO, ważne jest, aby właściciele małych firm rozumieli, jak najlepiej zmierzyć swój sukces SEO. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, która szuka sposobu działania strategii SEO, oto trzy wskaźniki sukcesu SEO, które mogą być pomocne.

  1. Ruch uliczny magazynowanie

  2. Jakość wsteczny

  3. kurs wymiany

Spójrzmy poniżej, w jaki sposób te trzy wskaźniki mogą pomóc Ci zmierzyć sukces SEO.

  • Utrzymanie ruchu do pomiaru jakości odbiorców wyszukiwania

Każda firma chce zwrócić uwagę jakości ruchu na swoją stronę internetową. Google Analytics odgrywa tutaj kluczową rolę. Jest to jeden z najbardziej skutecznych środków, aby dowiedzieć się, do jakiego rodzaju odbiorców chcesz dotrzeć i jakiego rodzaju odbiorców odwiedza Twoja witryna. W szczególności istnieją dwa wskaźniki, za pomocą których właściciele małych firm mogą określić jakość ruchu związanego z wyszukiwaniem. Są to – głębokość przewijania i współczynnik odrzuceń.

  • Podczas przewijania Głębokość określa, jak daleko użytkownicy przewijają w dół w niektórych witrynach. Jeśli przewiniesz całą stronę, oznacza to, że Twoi odbiorcy absolutnie chcą przeczytać ten temat.

  • współczynnik odrzuceń odnosi się do osób, które odwiedziły jedną stronę witryny, ale opuściły ją bez przeszukiwania innych stron.

  • Jakość linków zwrotnych określa wpływ linków przychodzących

Jakość linku zwrotnego jest mierzona przez całkowitą liczbę linków ze stron o wysokim autorytecie domeny. Aby określić jakość linków zwrotnych używanych w Twojej witrynie, musisz upewnić się, że są one odpowiednie i obsługiwane przez nowe domeny, które mogą mieć większy wpływ.

Chociaż nie możesz kontrolować wszystkich linków prowadzących do Twojej witryny, możesz kontrolować jakość tych linków poprzez zasięg postów gości. Upewnij się, że Twoje cele obejmują witryny oferujące domain authority, nową grupę odbiorców i trafność witryn.

3. Współczynnik konwersji zapewnia wgląd w skuteczność strategii SEO

Współczynniki konwersji odgrywają ważną rolę w pomiarze wskaźników wydajności małych firm.

Pozwala dowiedzieć się, jak dobrze osiągasz cele SEO, a także poziom sukcesu.

Sukces SEO zależy w dużej mierze od tego, ile potencjalnych klientów jest generowanych. Współczynnik konwersji to łączna liczba odwiedzających witrynę, którzy stają się Twoimi potencjalnymi klientami. Dzięki temu małe firmy mogą łatwo zmierzyć wpływ optymalizacji wyszukiwarek na sprzedaż.

Zawiń post

Każda firma potrzebuje kontekstu i czasu, aby zmierzyć i osiągnąć sukces SEO. Jeśli rozumiesz odpowiednie wskaźniki do mierzenia sukcesu SEO, z pewnością poprowadzisz wyścig i zostaniesz zwycięzcą.

@page {margin: 2cm}

p {dolny margines: 0,25 cm; Kierunek: ltr; Kolor: # 00000a; Wysokość linii: 120%; Wyrównanie tekstu: do lewej; Sieroty: 2; Wdowy: 2}

p.western {„Liberation Serif”, Serif; Rozmiar czcionki: 12pt; so-language: en-IN}

p.cjk {„Noto Sans CJK SC Regular”; Rozmiar czcionki: 12pt; so-language: zh-CN}

p.ctl {„FreeSans”; Rozmiar czcionki: 12pt; so-language: hi-IN}

a: link {so-language: zxx}

[ff id=”5″]