Skip to main content

W grze optymalizacji pod kątem wyszukiwarek są zwycięzcy i przegrani. Różnica między nimi polega na ich rankingu. Ważnym jest planowanie strategii. Kolejnym jest monitorowanie sukcesu w wyszukiwarkach. Gra zmieniła się ponownie w 2018 roku.

Niektórzy przedsiębiorcy konsultują się z cyfrową firmą marketingową w sprawie strategii SEO. Jeśli jednak przygotujesz się do sprawdzenia, jak dobrze Twoja witryna działa w wyszukiwarkach, możesz zapoznać się z najlepszymi narzędziami do SEO.

Pamiętaj, że niektóre narzędzia są płatne, a inne są bezpłatne. Mimo to narzędzia te są najlepsze z najlepszych i najnowocześniejszych, więc najprawdopodobniej warto zainwestować.

metryki wyszukiwania

Searchmetrics oferuje analizy dla SEO, linków zwrotnych i mediów społecznościowych. Mają szereg danych gromadzonych na stronach internetowych, które zapewniają wgląd i trendy dotyczące linków zwrotnych, widoczności SEO i tym podobnych.

Zapewniają one także cotygodniowy ranking słów kluczowych, za pomocą którego można zmierzyć, według których słów kluczowych powinna być twoja witryna. Searchmetrics zapewnia wgląd w ogólne trendy wyszukiwania.

Narzędzia Google dla webmasterów

Narzędzia Google dla webmasterów to bezpłatny zestaw narzędzi, który pomaga zrozumieć, co dzieje się w Twojej witrynie. Wyjaśnia także podstawy wyszukiwania w Google i pomaga lepiej zrozumieć, jak Google widzi Twoją witrynę.

Jedna z jego funkcji umożliwia wyszukiwanie artykułu w sposób, w jaki postrzega go Google. W ten sposób możesz poprawić swoją grę SEO, zwłaszcza jeśli Twoja kampania idzie źle. Dane zbierane za pomocą tej funkcji mogą pomóc w dostosowaniu witryny do lepszych wyników.

SEMrush

SEMrush to bezpłatne narzędzie do badania słów kluczowych. Witryna oferuje wiele zestawów narzędzi, w tym zestaw SEO. Za pomocą jednej z najważniejszych funkcji można zintegrować różne witryny internetowe, aby zobaczyć, w jaki sposób są klasyfikowane dla poszczególnych słów kluczowych, jak ta strona jest klasyfikowana dla określonego słowa kluczowego, jak wysoka jest miesięczna liczba wyszukiwań niektórych słów kluczowych i tym podobne.

Możesz także użyć SEMrush do wyszukiwania odpowiednich słów kluczowych, porównania wydajności strony z konkurencją, analizowania linków zwrotnych z innych stron do twojej i korzystania z podobnych opcji SEO na stronie.

Świadectwo SEO UpCity

Za pomocą tego narzędzia możesz analizować, jak Twoja strona radzi sobie z przeciwnikami. Podobnie jak rzeczywisty certyfikat, certyfikat SEO oferuje ocenę twojej pozycji, strukturę linków, analizę na stronie (jak dobrze połączyłeś słowa kluczowe na swojej stronie), dostępność witryny (czas ładowania witryny i łatwą dostępność dla robotów indeksujących). , Wskaźniki zaufania i bieżące indeksowanie (liczba zaindeksowanych stron witryny).

To narzędzie jest bezpłatne i musisz podać tylko dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i strona internetowa.

ruchliwość

Seobility pokazuje, jak dobrze lub źle działa optymalizacja SEO Twojej witryny. Mają różne funkcje, takie jak sprawdzanie SEO (sprawdzanie witryny i wskazówki dotyczące lepszego SEO), sprawdzanie słów kluczowych (pokazujące, w jaki sposób strona jest zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych), porównywanie SEO (porównywanie strony i innej strony dla to samo słowo kluczowe) i sprawdzanie rankingu (sprawdzanie rankingu strony pod kątem słowa kluczowego).

Seobility ma zautomatyzowane indeksowanie witryny, które sprawdza witrynę podczas śledzenia wszystkich linków zwrotnych, monitoruje wiadomości e-mail i wykrywa błędy w treści i strukturze witryny.

Zarządzanie kampanią SEO jest znacznie łatwiejsze dzięki pomocy najlepszych narzędzi SEO w Internecie. Płacenie za niektóre narzędzia jest lepsze niż ślepe zagłębianie się w praktyki optymalizacji, które nie działają i nie rozumieją, w jaki sposób Twoja firma może z nich skorzystać. Zawsze możesz skontaktować się z firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym, aby wesprzeć ją kampanią.

[ff id=”5″]