Skip to main content

Statystyki pokazują, że co najmniej 4 na 10 dziewcząt zajdzie w ciążę co najmniej raz przed dwudziestymi urodzinami. Tendencja ta prawdopodobnie się pogorszy, ponieważ wskaźniki wskazują, że następna generacja przewyższy obecny trend. Co spowodowało pojawienie się tego problemu?

Nastoletnia ciąża ma więcej wad niż cnót. Grupa ludzi nie może się całkowicie zgodzić. Po pierwsze, dezintegracja jednostki rodzinnej jest najgorszym winowajcą, oprócz głównego i prawdziwego problemu bezbożnego społeczeństwa. To, co widzimy dzisiaj, to społeczeństwo powoli, ale z pewnością wyparte przez Boga. Dlatego zastąpiliśmy ten utracony i niedościgniony związek innymi rzeczami, takimi jak alkohol, seks, ćwiczenia i inne niespełniające się czynności.

Upadek jednostki rodzinnej, w której matka lub ojciec musi wychowywać dziecko, ma katastrofalne skutki, zwłaszcza jeśli pozostały rodzic jest również żywicielem rodziny. Aby objąć takich rodziców & # 39; Dzieci z wadami muszą być informowane przez media i narażone na niekontrolowane nawyki wydawania pieniędzy. Media odegrały katastrofalną rolę w tym, że nasi nastolatkowie, którzy nie mają umiejętności, handlu ani rozwoju osobistego w obecnej sytuacji, widzą tylko jedną stronę życia. Życie pełne aktywności seksualnej w niedojrzałym wieku. Media skutecznie usunęły poczucie godności, moralności i skromności w życiu cennego nastolatka.

Jakie życie nastolatek musi dać swojemu chłopcu? Jaka dobra edukacja lub doradztwo zbuntowanego nastolatka musi troszczyć się o własne dzieci, ale jak wspomniano wcześniej, nie jest to całkowicie ich wina, ale nasze bezbożne społeczeństwo jest ważnym czynnikiem, a styl życia z kartami kredytowymi należy zniechęcać.

Z drugiej strony, biorąc pod uwagę obecne zdrowie naszych nastolatków, które maleje i spada szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, należy rozważyć narodziny i rozważyć, w jakim wieku kobieta lub mężczyzna jest najbardziej płodna. Coraz więcej młodych ludzi ma problemy z narządami rozrodczymi. Dziewczęta mają silne skurcze menstruacyjne, które, jeśli nie zostaną zdiagnozowane na wczesnym etapie, mogą prowadzić do przyszłych komplikacji prowadzących do bezpłodności. Podobnie niektórzy nastoletni chłopcy mają mniejszą liczbę plemników niż przeciętny mężczyzna.

Te problemy zdrowotne są w dużej mierze związane z rodzajem spożywanej dziś żywności. Nasze mocno przetworzone, genetycznie zmodyfikowane i łatwe do przyrządzenia potrawy powodują te wczesne problemy zdrowotne. Wyobraź sobie nastoletniego chłopca, który pragnie i zjada ryby z frytkami, które zostały ugotowane po szkole ze złymi olejkami. Jaka jest wartość odżywcza tego jedzenia oprócz jego smaku? Nasi nastolatkowie uwielbiają martwe potrawy, w tym frytki, napoje gazowane, napoje gazowane i inne, które prowadzą do wczesnych objawów choroby. Co się stało ze zdrową dietą, z odpowiednią porcją 7 niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm, zwłaszcza owoców, warzyw i orzechów? Mądry człowiek powiedział kiedyś: „Niech wasze jedzenie będzie waszym lekarstwem, a wasze lekarstwo waszym jedzeniem”.

Musimy szybko edukować naszych nastolatków, ponieważ brak umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, powołania lub zawodu oraz sprowadzenie dziecka na ten świat wyrządzą wielką szkodę całemu społeczeństwu. Trenowanie kubków smakowych w zakresie zdrowego odżywiania w młodym wieku zapobiega również problemom z płodnością, jeśli zdecydują się kontynuować edukację i karierę, aby odłożyć poród na później. Właściwy czas po ślubie będzie tym, co jest mądrym wyborem. Zauważ, że dzieci są błogosławieństwem od Boga, a czas ich narodzin ma kluczowe znaczenie dla ich dobrobytu, wyjątkowości i wkładu w naszą planetę Ziemię.

[ff id=”7″]