Skip to main content

Szukasz naturalnych źródeł żywności dla kwasu hialuronowego i kolagenu?

Rozumiem, jak się czujesz – nie tak dawno temu szukałem także diety bogatej w jedzenie i która mogłaby pomóc odmłodzić wygląd mojej skóry.

Podczas poszukiwań natknąłem się na wiele źródeł kolagenu i kwasu hialuronowego.

Jedyny problem polega na tym, że prawie wszystkie zalecane naturalne źródła pożywienia dla kwasu hialuronowego i kolagenu nie były wystarczające do tego stopnia, że ​​mogłem polegać na zmniejszeniu zmarszczek i zmarszczek, które sprawiły, że wyglądam na znacznie starszego niż w rzeczywistości.

To, czego naprawdę potrzebowałem i chciałem, to naturalne rozwiązanie przeciwstarzeniowe, na którym mogłem polegać, aby nieco odmłodzić moją skórę.

… a potem natknąłem się na PRAWDZIWE TAJEMNICE, aby bez wysiłku w naturalny sposób podnieść poziom kwasu hialuronowego i kolagenu w ciele.

Jakie są te sekrety?

Ku mojemu zaskoczeniu było to naprawdę łatwe. Zarówno kwas hialuronowy, jak i kolagen występują naturalnie w naszym ciele , Nasze ciało naturalnie robi obie rzeczy.

Aby utrzymać zarówno kwas hialuronowy, jak i kolagen na wysokim poziomie (dzięki czemu nasza skóra wygląda młodziej), musimy zrobić dwie rzeczy:

1. Pozwól ciału produkować więcej (w przypadku kolagenu)
2. Zapobiegaj uszkodzeniu zasilania obu substancji w ciele

Jak zmusić organizm do produkcji większej ilości kolagenu?

Najlepiej jest używać specjalnego rodzaju miodu o nazwie Aktywny Miód Manuka. Miód Manuka to naturalny wzmacniacz kolagenu, który naturalnie stymuluje twoje ciało do produkcji większej ilości kolagenu.

Co powiesz na kwas hialuronowy?

Najlepszym sposobem ochrony kwasu hialuronowego jest hamowanie aktywności hialuronidazy, enzymu rozkładającego kwas w skórze.

Najlepszym wyborem, jeśli chcesz zahamować hialuronidazę, jest użycie Phytessence Wakame.

Phytessence Wakame to silny przeciwutleniacz pochodzący z japońskich wodorostów. Można go jeść zarówno w postaci suchej, jak i świeżej.

Najlepszym sposobem na czerpanie korzyści z aktywnego miodu Manuka i Phytessence Wakame jest stosowanie przeciwstarzeniowych produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają obie substancje jako składniki aktywne.

[ff id=”7″]