Skip to main content

Wbrew powszechnemu przekonaniu, zmarszczek nigdy nie można wyleczyć natychmiast. Większość produktów, które obiecują natychmiastowe rezultaty, wypełniają tylko zmarszczki. Po umyciu produkt jest spłukiwany i wyglądasz na starą i zmęczoną. Odkryłem jednak spektakularny składnik, który, jak udowodniono, redukuje zmarszczki i sprawia, że ​​wyglądasz tak młodo, jak się czujesz!

Jak działa ten specjalny składnik

Podczas gdy większość produktów próbuje wyleczyć zmarszczki za pomocą kolagenu pochodzenia zwierzęcego, aby „naturalnie” wypełnić linie, potrzebny składnik faktycznie stymuluje własne zapasy kolagenu, aby w naturalny sposób redukować zmarszczki w perspektywie długoterminowej walczyć.

Zabawne jest to, że kolagenu nie można nawet nakładać miejscowo na skórę, ponieważ cząsteczki są zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez skórę. Nie jest to naturalne, a strata czasu i pieniędzy na zakup produktu, który uważa kolagen za „cudowny składnik”.

Zamiast tego istnieją pewne składniki, które naturalnie tworzą kolagen. Nie dość natychmiastowe usuwanie zmarszczek, ale nadal bardzo skuteczny i naturalny sposób na pozbycie się zmarszczek.

Cynergy TK

Cynergy TK może nie być natychmiastowym środkiem do usuwania zmarszczek. Zawiera jednak funkcjonalną formę keratyny, białka, które działa jak druga skóra i zapewnia natychmiastowe rezultaty w postaci młodszego i zdrowszego wyglądu. Keratyna zatrzymuje wilgoć w skórze i pozwala na działanie innych składników odżywczych z Cynergy TK.

Obejmuje to stymulację kolagenu i elastyny ​​w ciele. Naturalnie produkując te białka, Cynergy TK wzmacnia komórki skóry i poprawia elastyczność skóry, aby była bardziej napięta, gładsza i jędrniejsza. Udowodniono również naukowo, że redukuje zmarszczki i drobne linie, a z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest to druga najlepsza rzecz do nieistniejącego natychmiastowego usuwania zmarszczek!

[ff id=”7″]