Skip to main content

Warunki dotyczące nieruchomości i własności prywatnej często mylono co do ich znaczenia. Wyjaśnimy to dla ciebie. Przyjrzymy się terminom własność prywatna, nieruchomości, grunty, nieruchomości i najnowsze nieruchomości.

Zacznijmy od własności osobistej. Mienie osobiste, znane również jako własność, to wszystko, co nie jest własnością nieruchomości. Przykładowe sofy, telewizory Rzeczy tego rodzaju Wyraźne emblematy (M-blee -ments) to np. Płatki zbożowe, jabłka, pomarańcze i jagody. Emblematy są również własnością osobistą. Kiedy więc sprzedajesz swój dom, klapki lub hurtownie, sprzedajesz lub przenosisz własność na podstawie osobistej umowy sprzedaży nieruchomości.

Nieruchomości.

Nieruchomości to szeroka definicja gruntów, nieruchomości i nieruchomości.

kraj

Ziemia jest wszystkim, co dała nam Matka Natura, jak to, co jest pod ziemią, nad ziemią i w przestrzeni powietrznej. Określany również jako podziemny (powierzchnia), powierzchnia (brud) i przestrzeń powietrzna. Kupując ziemię, pamiętaj, że nasz rząd jest właścicielem dużej części naszej przestrzeni powietrznej.

grunt posiadany na własność

Nieruchomości definiuje się jako grunty oraz ulepszenia spowodowane przez człowieka. Znają takie rzeczy, jak ogrodzenia, domy i podjazdy. Więc jeśli kupisz nieruchomość, możesz na nią liczyć.

nieruchomość

Nieruchomości to grunty, nieruchomości i tak zwany pakiet praw. Pakiet praw składa się z pięciu praw do posiadania, kontrolowania, korzystania, wykluczania i ostatecznego dysponowania. Zasadniczo możesz posiadać, przejąć kontrolę, cieszyć się, wykluczać, a następnie sprzedawać swoją nieruchomość do woli, o ile nie naruszasz przepisów stanowych i federalnych.

Wreszcie, istnieją dwa inne rodzaje nieruchomości, o których powinniśmy wspomnieć.

przywiązanie

Urządzenie jest własnością osobistą związaną z nieruchomością i jest obecnie uważane za nieruchomość. Więc pytasz siebie podczas sprzedaży, aby określić wartość: „Czy założyłeś ją, aby stała się trwała?” Wyjątkami od tej zasady są mechanizm otwierania drzwi garażowych i klucz do drzwi, nie są one uważane za zapięcia.

Armatura handlowa

Oprawy handlowe to lampy, które zostały zainstalowane na przykład przez komercyjnego najemcę lub mogą być własnością komercyjnego najemcy.

Mam nadzieję, że to wyjaśni pewne nieporozumienia dotyczące własności osobistej, nieruchomości, gruntów i nieruchomości, a teraz także mebli i wyposażenia handlowego!

[ff id=”2″]