Skip to main content

Uwielbiam technologię i mamy szczęście, że żyjemy w czasach, gdy większość z nas przeżywa wielką ewolucję technologii. Na przykład mamy samochody, które jeżdżą po naszych drogach i same jeżdżą. Poczyniliśmy niewiarygodne postępy w medycynie i zwalczaniu chorób. A jeśli Stany Zjednoczone przestawią się z rządowych na partnerstwa publiczno-prywatne, z pewnością zobaczymy niesamowity sukces w przemyśle kosmicznym, jeśli ludzkość spróbuje stworzyć społeczeństwo, które będzie się rozwijać poza granicami świata. Sukces rakiety wielokrotnego użytku SpaceXin 2017 to krok we właściwym kierunku. Jednak technologia może być również prosta i wpływać na nasze codzienne życie i działalność.

pokój zoom

W mojej firmie Zoom jest jedną z technologii, które zasadniczo zmieniły relacje między moim zespołem, moimi klientami i naszymi dostawcami względem siebie i do pracy. Zoom jest jedną z najlepszych platform do wideokonferencji na rynku.

Uwielbiam tę technologię, ponieważ mój zespół jest rozproszony w USA, a nawet w Europie. Co tydzień przechodzimy online z wcześniej zaplanowanymi lub niezaplanowanymi spotkaniami z zoomem w naszej sali konferencyjnej, którą teraz nazywamy pokojem zoom. Ludzie mogą do nas przyjechać ze swoimi komputerami stacjonarnymi, tabletami lub smartfonami w dowolnym momencie z dowolnego miejsca, w którym mają dostęp do Internetu.

OWL Labs

Po kilku miesiącach korzystania z Zoom, poszliśmy o krok dalej na konferencje one-touch obsługiwane przez kamerę 360 stopni i mikrofon z OWL Lab. Co to znaczy Oznacza to, że udział w jednej z naszych konferencji wideo jest znacznie bardziej dynamicznym doświadczeniem.

Zamiast patrzeć płasko w salę konferencyjną, która jest nie tylko nudna, ale może również prowadzić do tego, że ludzie poza salą powiększania nie będą mieli subtelnego języka ciała, a nawet elementów dyskusji, kamera i mikrofon OWL Lab podążają za mówcą. Oznacza to, że w momencie, gdy ktoś zaczyna mówić, kamera i mikrofon natychmiast obracają się i skupiają na tej osobie, dzięki czemu dyskusja jest ożywiona i dynamiczna. Jeśli chcesz zobaczyć, co robimy i jak to działa, zapoznaj się z doświadczeniem OWL Labs.

Co mówią ludzie

Nasz zespół kocha technologię i wszyscy cieszą się z połączenia konferencyjnego, ponieważ najlepszą rzeczą jest, gdy ludzie są w tym samym pokoju. Ponadto technologia jest regularnie wykorzystywana do udostępniania ekranu, a wydajność gwałtownie wzrosła.

Jednak jako przedsiębiorca i biznesmen otrzymaliśmy jeden z najlepszych komplementów od naszych klientów i partnerów. Po prostu byli entuzjastyczni i wciąż otrzymujemy nowe komentarze na temat tego, jak „wybiegamy w przyszłość”, „błyskotliwie” i „praktycznie” wykorzystujemy technologię.

Mocno wierzę, że musisz wykorzystać wszystkie zasoby, które są dostępne dla ciebie i we współczesnych czasach, w tym technologię. Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie i swojej firmy, jest wprowadzenie technologii, nawet jeśli jest ona tak prosta, jak platformy używane do wideokonferencji.

[ff id=”4″]