Skip to main content

Maj to nie tylko czas dorocznego festiwalu filmowego w Cannes i Grand Prix F1 w Monako, ale także niespodzianki dla graczy i entuzjastów wideo. Wraz z setkami wydawnictw wydanych w tym miesiącu (mając nadzieję, że żadna z tych setek nie ma żadnych opóźnień), zebraliśmy tytuły, które chcesz umieścić na półce w tej nowej wiadomości o technologii.

Nowe gry zostaną wydane w nowościach technologicznych w maju

Blizzard Entertainment udowodnił, że jest obecnie jednym z najlepszych programistów gier. Kilka lat temu wydali kontynuację StarCrafta, jednego z najbardziej udanych i popularnych RTS (Real Time Strategy) w historii. Kolejna gra Blizzard będzie miała trzecią część w maju. Części I i II Diablo stały się hitem pod koniec lat 90. W maju byli gracze Diablo ponownie wejdą do świata sanktuarium i spotkają się ze starym przyjacielem Deckardem Cainem w Diablo III. Ta gra jest wydana na komputery PC i MAC.

Jeśli masz PS3 i chcesz zagrać w Death Race, kontynuacja Warhawks jest dla Ciebie dobra. Starhawk, który ma zostać wydany 8 maja, zadowoli graczy, którzy byli entuzjastycznymi fanami popularnych gier niszczenia pojazdów, takich jak Twisted Metal i Vigilante, popularne na PlayStation.

Ból Maxa Payne’a najwyraźniej wciąż musi zostać rozwiązany. Tym razem gra Max Payne 3 zabiera nas do brazylijskiego kraju Jiu Jitsu i miasta Sao Paolo. Wszyscy czekamy na więcej rozlewu krwi, co czyni tę grę tak ekscytującą.

Średniowieczna seria tematyczna Gra o tron, która uchwyci publiczność w książkach i telewizji, zostanie wydana na platformach PS3, XBOX 360 i PC w połowie maja. Użytkownicy MAC mogą czekać na dalsze ogłoszenia, jeśli programiści chcą wprowadzić kompatybilny format.

Japoński anime Prince of Tennis oszalał wśród dużej publiczności. Bracia Mario nie zostali wyzwoleni. 20 maja użytkownicy Nintendo 3DS będą mieli okazję zobaczyć naszych ulubionych wujków gier grających w Mario Tennis Open Tennis.

Broń i zaawansowana technologicznie broń masowego rażenia znajdują się również w Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. Będzie to coś więcej niż zwykła nowoczesna wojna, ale spodziewaj się kilku zabawek, takich jak kamuflaż optyczny i drony bojowe.

[ff id=”4″]