Skip to main content

Więc uważasz, że jesteś w ciąży, ponieważ odbyłaś stosunek i nie zastosowałaś ochrony. Możesz być w ciąży lub, niestety, mieć chorobę przenoszoną drogą płciową. Ważne jest, aby użyć prezerwatywy lub pigułek antykoncepcyjnych, jeśli chcesz temu zapobiec.

Jeśli nie jesteś gotowy na dziecko, nie podejmuj pochopnych decyzji i porozmawiaj ze swoim partnerem. Czy nie powinien być na scenie mężczyzna, który zwierza się swojej matce? Jeśli jednak nie chcesz, aby ta ciąża była znana publicznie, porozmawiaj z lekarzem. Nie pamiętam pochopnych decyzji.

Następujące objawy ciąży pomogą ci dowiedzieć się, czy zajdziesz w ciążę, i rzeczy, które powinieneś zignorować, jeśli nie chcesz zajść w ciążę lub jeśli chcesz dostać infekcję przenoszoną drogą płciową.

Jeśli nie lubisz robić pewnych rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o seks, nie rób tego. Nie pozwól, aby twój partner emocjonalnie szantażował cię, abyś zgodził się na swoje potrzeby seksualne. Jeśli nie jesteś gotowy na seks lub w którymś momencie nie chcesz seksu, pamiętaj, że to twoje ciało, więc je posiadasz. Nie daj się nabrać na jego grę. Typowe słowa, których mężczyzna mógłby użyć, aby zachęcić cię do pójścia spać i pójścia z tobą na swoje złe drogi.

pierwszy Jeśli naprawdę chcesz spędzić ze mną resztę życia, przynajmniej pozwól mi uprawiać seks, ponieważ nastąpi to wcześniej niż później.

drugi Jeśli wspomina, że ​​robią to twoi szkolni przyjaciele, może to wykorzystać jako sprytną metodę wabienia cię do łóżka.

trzeci Pozwól mi spać z tobą, bo nikt nie jest dla mnie tak ważny jak ty.

4-ci Będę łagodny, obiecuję.

5-cia Będę szybki, żebyś nie zaszła w ciążę.

Znamienne objawy ciąży. Poniżej typowych zmian w ciele, które potwierdzają ciążę, są one również związane z innymi stanami.

 1. Nieodebrany okres
 2. zmęczenie
 3. straty energii
 4. poranne mdłości
 5. zachcianki
 6. Częste oddawanie moczu
 7. Delikatne piersi

Jeśli nie widziałeś jeszcze lekarza lub położnej i chcesz wiedzieć, czy jesteś w ciąży, czy masz test ciążowy w domu? Są bardzo precyzyjne i natychmiast dają tak lub nie.

Więc nie jesteś w ciąży i odczuwasz ulgę, ale nadal się martwisz, ponieważ masz niewyjaśnione objawy, które nie pojawiły się przed stosunkiem seksualnym. To dobry powód, aby podejrzewać chorobę przenoszoną drogą płciową.

Wyjaśnienie infekcji przenoszonych drogą płciową

Objawami rzeżączki są ból podczas oddawania moczu i pieczenia oraz wzrost wydzieliny z pochwy i krwawienia, gdy nie jest to spodziewane. Inne infekcje mogą wystąpić u kobiet z tą chorobą. Zainfekowana odbytnica powoduje objawy, takie jak wydzielina, ból podczas otwierania jelit, ruchy jelit, swędzenie odbytu, tkliwość i krwawienie. Uważaj na rzeżączkę, ponieważ objawy przypominają pęcherz i inne infekcje pochwy. Z tego powodu ważne jest, aby lekarz rozpoznał infekcję, aby leki stosowane w leczeniu problemu były właściwe.

brodawki narządów płciowych

Jeśli zauważysz różowe lub białe guzki wokół genitaliów, możesz mieć brodawki narządów płciowych. Kolejna rzecz, na którą musi spojrzeć lekarz. Często brodawki tworzą się w grupach przypominających kwiaty kalafiora.

Brodawki zwykle pojawiają się na sromie, pochwie i szyjce macicy. Jeśli rośnie na szyjce macicy, może wystąpić krwawienie. Przygotuj się na dziwne zwolnienie, jakiego doświadczyły niektóre kobiety. Ból nie jest częstym objawem, ale swędzenie występuje.

Objawy opryszczki narządów płciowych

 • swędzenie
 • narządów mrowienie
 • Mrowienie wokół odbytu
 • Małe, wypełnione płynem pęcherze, które powodują dyskomfort podczas pękania, szczególnie podczas oddawania moczu
 • bóle głowy
 • Ból dolnej części pleców
 • Wysoka temperatura
 • Obrzęk gruczołów

Powrót do ciąży i zakażeń przenoszonych drogą płciową. Nie jest dobra w ciąży, podobnie jak w przypadku innych infekcji. Powikłania mogą i mogą wystąpić z powodu infekcji. Rak szyjki macicy, przewlekłe zapalenie wątroby, choroba zapalna miednicy mniejszej, niepłodność są możliwymi powikłaniami. Zarażona kobieta może przekazać infekcję nienarodzonemu dziecku przed porodem, w jego trakcie lub po nim. Nieleczone infekcje seksu bez zabezpieczenia mogą mieć poważne konsekwencje.

[ff id=”7″]