Skip to main content
Zdrowie

Oceniono cud ciążowy Lisy Olson

Ciąża Lisa Olson to 240-stronicowa książka, która pokazuje sposoby pokonywania przeszkód powodujących bezpłodność przy użyciu całkowicie naturalnych i holistycznych metod. Pani Olson mówi, że spędziła ponad 14 lat badając niepłodność, jej przyczyny i środki zaradcze, kiedy walczyła o pokonanie własnej niepłodności. Cud ciążowy jest zwieńczeniem wszystkiego, czego dowiedziała się w tym czasie. Lisa stwierdza ponadto, że jej techniki wyeliminują potrzebę operacji i stosowania szkodliwych leków, a także często związane z tym działania niepożądane. Mówi, że zazwyczaj odkryła, że ​​kobiety nie mają problemów z poczęciem w ciągu dwóch miesięcy od zastosowania ich metod i planu 5 kroków, który wyznaczyły.

Metody, których uczy Lisa Olson Jej książka Ciąża cud opiera się na tym, czego nauczyła się od położnej i praktyka medycyny chińskiej i homeopatycznej. Jego metody uwzględniają nie tylko aspekty fizyczne, ale także odżywcze, które mogą powodować niepłodność. Pani Olson przetestowała również swój system na grupie kobiet w wieku od 28 do 47 lat i stwierdziła, że ​​w ciągu dwóch miesięcy 27 z 35 kobiet uczestniczących w jej grupie testowej zaszło w ciążę. Uznaliśmy tę statystykę za bardzo zachęcającą i wykazaliśmy, że autorka poważnie podniosła swoje twierdzenia i miała dowody na ich poparcie.

To, co tak bardzo nam się podobało w Ciąży Cud, było fakt, że naprawdę uczy naturalnych i holistycznych metod pomagających parze zajść w ciążę. W naszych badaniach odkryliśmy, że wiele innych „naturalnych i holistycznych” zasobów nadal stosuje IVF i różne inne leki oprócz „naturalnych” metod. Naszym zdaniem ten typ neguje „naturalność” każdej metody. Cud ciążowy dotyczy nie tylko kobiety w związku. Działa dla par, które mają problemy, które mogą być również przypisane do mężczyzny w związku … bardzo często pomijany aspekt problemów niepłodności wielu par.

Uważamy tę książkę za dobrze przeczytaną To, co znaleźliśmy, było tak orzeźwiające, że zostało napisane przez kogoś, kto „był tam i zrobił to”. Tak, Lisa i jej mąż mieli problemy z posiadaniem dziecka przez 14 lat iz przyjemnością informują, że jest matką nie jednego, ale dwójki uroczych dzieci. Wszystko to w wieku 43 lat! Jest to zwykle wiek, w którym większość ludzi poddałaby się i przyjęła lub wybrała inne sposoby. W rzeczywistości stwierdziliśmy, że wiele klinik niepłodności wykorzystuje ten wiek jako czynnik do oceny prawdopodobieństwa przezwyciężenia niepłodności przez klienta … i właśnie wtedy Lisa Olson zaszła w ciążę. Schludne rzeczy!

Nie mamy problemu Jeśli polecisz tę książkę każdemu, kto chce poszukać naturalnych i holistycznych sposobów odwrócenia problemów niepłodności u mężczyzn i kobiet. Koszt tradycyjnego leczenia niepłodności okazuje się również najbardziej ekonomiczną opcją dla osób, które mają problemy z zajściem w ciążę.

[ff id=”7″]