Skip to main content

Jeśli masz szczęście mieszkać w ciepłym klimacie, ale zdarza Ci się, że upał może być nieco wysoki, rozważ zewnętrzny wentylator sufitowy. Są one specjalnie zaprojektowane na wilgoć, kurz, ciepło i zimno, więc nie musisz się martwić, że wentylator działa, dopóki jest prawidłowo zainstalowany. Aby poprawić komfort i wygodę, dostępne akcesoria obejmują piloty i zewnętrzne lampy sufitowe.

Nie tak popularne jak wentylatory wewnętrzne, wentylatory zewnętrzne są nieco trudniejsze do znalezienia, a jeśli je znajdziesz, przekonasz się, że zakres dostępnych kolorów i stylów jest nieco ograniczony. Jeśli szukasz świateł do wentylatora zewnętrznego, spróbuj tego, aby pomóc w wyszukiwaniu. Jeśli korzystasz z Google do wyszukiwania online, dodaj cudzysłowy na początku i na końcu wyszukiwanego hasła. Na przykład wystarczy wpisać go w polu wyszukiwania „światła wentylatora sufitowego na zewnątrz”. W ten sposób wyniki są filtrowane i zwracane są tylko wyniki z dokładnie tą frazą. Możesz zmienić słowa, jeśli chcesz, ale zachowaj swoje główne słowa między cytatami.

Podczas badań należy upewnić się, że zarówno wentylator sufitowy, jak i oświetlenie zewnętrzne mają certyfikat UL. Pomoże to Twojemu wentylatorowi wytrzymać środowisko, w którym jest zainstalowany oraz działać prawidłowo i bezpiecznie. Sugeruję, że kupując zewnętrzny wentylator sufitowy, kupujesz również zestaw oświetleniowy wykonany specjalnie dla tej marki i modelu. Mieszanie i dopasowanie zestawów świateł wentylatora z innymi wentylatorami sufitowymi może nie zapewniać najlepszej ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Najmniejsza szczelina lub otwór może przeniknąć kurz i / lub wilgoć, co może wpłynąć na żywotność wentylatora sufitowego i unieważnić gwarancję.

Zestawy oświetlenia zewnętrznego z wentylatorem sufitowym zapewniają wygodne oświetlenie i przyjemny chłodny wietrzyk w gorące letnie wieczory relaksujące się na patio. Aby w pełni wykorzystać możliwości wentylatora i zestawu oświetleniowego, polecam zakup zewnętrznego wentylatora sufitowego, który został zbudowany fabrycznie z dołączonym zestawem oświetlenia zewnętrznego. Jeśli kupujesz obie części razem, upewnij się, że wszystkie części pasują do siebie prawidłowo i są odpowiednio ocenione pod kątem zastosowania, w którym uczestniczyły. A jeśli pojawi się problem z gwarancją, może to nieco ułatwić kontakt z producentem.

Prawa autorskie (c) 2009 Randy Heslip

[ff id=”1″]