Skip to main content

Kilka lat temu jedyny rodzaj Światła pocztowe były publiczne lampy uliczne. Jednak teraz właściciele domów używają oświetlenia zewnętrznego do różnych obszarów swoich domów.

oświetlenie zewnętrzne, rodzaj oświetlenia masztowego, idealnie nadają się do jasnego oświetlenia, ponieważ oferują rodzaj światła typu downlight, tj. światło pochodzi z góry i jest rzucane w dół. Podobnie jak lampy uliczne świecą światłem na ulicy, oświetlenie zewnętrzne służy do oświetlania podjazdów, wejść do domów i kształtowania krajobrazu.

Jeśli chodzi o podjazdy, najlepiej wybrać Światła pocztowe które są większe niż te używane do dekoracyjnego kształtowania krajobrazu. Im wyższe maszty zewnętrzne, tym więcej światła rzucanego na ziemię może się rozprzestrzeniać. To bardziej oświetli ten obszar. Po obu stronach podjazdu często stosuje się takie same światła zewnętrzne, aby nadać pojazdowi jednolity wygląd.

Wejścia do domu, czy to drzwi frontowe, boczne czy tylne, muszą być dobrze oświetlone. Oświetlenie zewnętrzne to świetna opcja, szczególnie jeśli nie chcesz wiercić otworu w boku domu, aby zainstalować stałe urządzenie, lub jeśli nie ma miejsca na instalację na ścianie.

Obszary krajobrazowe wyglądają dobrze, gdy do oświetlenia obszaru stosuje się oświetlenie zewnętrzne. Istnieje wiele stylów dekoracyjnych, które oferują zarówno dekorację dzienną, jak i oświetlenie nocne. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z oświetlenia zewnętrznego w projektowaniu zewnętrznym, odwiedź tę stronę internetową: http://www.home-lighting-depot.com/outdoor_pole_lighting.html

[ff id=”1″]