Skip to main content

Niesamowita elegancja naturalnego kamienia ładnie leży na ścianach i wokół kominków. Zbuduj granicę stoczni, jeśli chcesz! Nadaj otoczeniu odnowiony wygląd dzięki gamie marmuru i trawertynu, łupków i piaskowca oraz kwarcytu. Ogromny wybór płytek nadaje głębi i wymiarowi tego wspaniałego, trwałego wiecznego piękna.

Plan projektu działa doskonale z panelami księgi. Bez imitacji, ale czysty kamień naturalny w różnych kolorach, fakturach i rozmiarach. Mogą wyglądać dziko jak klif, ale zostały ułożone w odpowiednich rozmiarach, aby zamontować je na ścianie lub podłodze w pożądany wzór. Powierzchnie już nigdy tak się nie poczują.

Pracuj magią w pomieszczeniu

Naturalna ściana salonu może podpalić scenę. Kolejna połowa ściany gdzie indziej mogłaby eksperymentować z innym wzorem kamienia naturalnego. Kominki zasługują na to naturalne otoczenie, aby przypomnieć nam o rustykalnym i dzikim pochodzeniu ludzkości. Pokój rozrywkowy budziłby się z łupkiem, trawertynem lub piaskowcem na ścianie. Może mokry pasek nadal może mieć uderzający backsplash. Upiększ łazienkę, łącząc panele z innymi kamieniami naturalnymi, takimi jak porcelana o wyglądzie drewna, które wyglądają wystarczająco autentycznie. Porcelana dobrze odprowadza wilgoć w ekskluzywnych łazienkach.

Urok na zewnątrz

W domach i firmach przyroda jest połączona z inteligentnym dotykiem, aby stworzyć wyniesione środowisko. Księgi ulepszają zewnętrzny kominek lub piekarnik. Podkreśl klomby kwiatowe i wodne z osobistym wyborem uroczych kamiennych książek. Ustaw rogi i kroki w bajkowej scenerii na zewnątrz. Całkowicie zmień wygląd ścian z bloków cementowych lub sztukaterii. Zainstaluj kolumny z kamienia naturalnego, aby zbudować przestrzeń zewnętrzną, która wtapia się w otoczenie. Jeśli planujesz zainstalować Ledger zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, skoordynuj konstrukcję, aby utworzyć płynne połączenie w organiczny wzór. Pewna kamienna konstrukcja zapewniłaby to wizualne zdrowie i wprowadziłaby odrobinę rzeczywistości.

Jeśli masz doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu zadań, instalacje można ukończyć w ciągu kilku ekscytujących, uciążliwych dni. Wielkość projektu byłaby oczywiście ważna. Przeczytaj nasze krótkie wideo „Instrukcje instalacji panelu księgowego”, aby zrozumieć strategie udanej instalacji oraz znaleźć wskazówki i techniki. Gdyby zadanie zostało powierzone specjaliście, użyłby specjalnych narzędzi i wykonałby zadanie szybciej i bardziej perfekcyjnie.

Czasami remont domu jest niezbędny, aby przezwyciężyć nudę. Zaplanuj odpowiednio, trzymając kilka miesięcy w ręku.

[ff id=”1″]