Skip to main content

PGCL to połączenie, o którym często słyszysz w 2009 roku. Zostało opisane jako bardzo niebezpieczne i nie dla 95% kulturystów. Ponieważ jednak ma już miejsce w kulturystyce na wysokim poziomie, powinniśmy to omówić dalej.

Jest to weterynaryjny produkt leczniczy stosowany do wywoływania skurczów u zwierząt hodowlanych. Dawka tygodniowa w 500 µg dla dorosłych mężczyzn. Jest ułożony z ludzkim hormonem wzrostu (HGH) w celu spalania tkanki tłuszczowej. Jest to płaski zastrzyk po przechowywaniu w lodówce. Harmonogram przyjmowania powinien obejmować pojedyncze wstrzyknięcie 40 µg, dwa do trzech razy dziennie.

PGCL ma negatywne skutki uboczne. PGCL nie jest dla kobiet. Sterylność jest pierwszym problemem u młodych mężczyzn. Wystąpiła także duszność. Występują również nudności, biegunka i pocenie się z powodu podwyższonej temperatury ciała. Lek, który został opracowany w celu wywołania skurczów u zwierząt, powoduje, że organizm opróżnia wiele odpadów w bardzo krótkim czasie. Po strzale trzymaj się blisko toalety, ponieważ prawdopodobnie wkrótce po niej spędzisz trochę czasu. Występują również skurcze spowodowane odwodnieniem i utratą elektrolitów.

Zgłaszano dobre działania niepożądane. Utrata masy ciała od 1,5 do 2 funtów dziennie jest normalna, ponieważ tkanka mięśniowa staje się pełniejsza i twardsza. Jedzenie jest bardzo szybko usuwane z jelita, dzięki czemu badani mogli jeść dużo białka bez poczucia sytości. Zgłoszono zwiększone libido. Przede wszystkim badani byli w stanie stracić dużo tkanki tłuszczowej bez diety. Badani kontynuowali normalne jedzenie i tracili tkankę tłuszczową. Metabolizm i liczba czerwonych krwinek pozostają wysokie, ale pacjent nadal może stracić tkankę tłuszczową.

Ciało traci na wadze dzięki PGCL wraz ze spadkiem spożycia składników odżywczych. Jest to nowy i wyjątkowy aspekt PGCL, który otwiera umysł na nowe możliwości w żywieniu kulturystów. Wyobraź sobie, że dni diety już minęły. Wyobraź sobie, że pojedynczy związek można łączyć z HGH, co powoduje, że pacjent szybko traci tłuszcz bez zmiany nawyków żywieniowych. Unika się dużej części utraty mięśni przed zawodami. Z tego powodu PGCL otwiera wiele oczu. Sam lek może nie być możliwym rozwiązaniem dietetycznym, którego kulturyści poszukiwali od dziesięcioleci, ale proces, który obejmuje. Co zrobić, jeśli rozwiązaniem dla wysokiej tkanki tłuszczowej – nawet dla kulturystów i codziennych zawodników – nie jest kontrola diety? Co jeśli rozwiązaniem jest szybsze usuwanie pokarmu z organizmu? Otwiera wiele możliwości. Miej oko na PGCL i jego potomstwo nowej generacji w 2009 roku!

[ff id=”7″]