Skip to main content

Oto różne strategie, które ludzie używają do usuwania plam z moczu na materacach.

1. Użyj produktu „Zniknął mocz”. Działa dobrze z plamami / zapachami zwierząt domowych lub ludzi.

2. Jedna część białego octu zmieszana z 2 częściami detergentu. Wytrzyj jak najwięcej moczu ręcznikami papierowymi. Nałóż obficie na plamę wilgotną gąbką lub ściereczką. Pozwól odpocząć przez pół godziny. Zetrzyj możliwie jak najwięcej mieszanki mydła czystą szmatką. Posyp wilgotne miejsce skrobią kukurydzianą i odkurzaj po wyschnięciu.

3. Wymieszaj pastę w kształcie syropu ze skrobią kukurydzianą i wodą wystarczającą do pokrycia plamy i mieszaj, aż wszystkie grudki znikną. Wlać mieszaninę na plamę i pozostawić do wyschnięcia na kilka godzin. Mieszanka aspiracyjna

4. Połączenie nadtlenku, proszku do pieczenia i detergentu – wymieszać i spryskać. Musisz go użyć w ciągu 20 minut i nie możesz zatrzymać żadnej pozostałej mieszanki. Istnieją krótko działające produkty uboczne, które są aktywne tylko przez krótki czas. Jeśli spróbujesz go zatrzymać, wycieknie lub spieni się z butelki.

Wymieszaj 8 uncji nadtlenku wodoru, 3 łyżki sody oczyszczonej i kroplę mydła do naczyń. Dobrze wymieszaj i spryskaj plamę z moczem. Plama powinna zniknąć za około pięć minut. Jeśli proszek do pieczenia pozostawia biały proszek, można go odkurzyć lub zetrzeć wilgotną ściereczką. Jest to zwykle problem tylko wtedy, gdy stosuje się zbyt dużo sody oczyszczonej.

5. Rozpuścić środek do czyszczenia dywanów.

Poduszki na materace i pieluszki na moczenie nocne mogą być pomocne w leczeniu moczenie nocne podczas rozwiązywania problemów. Dzieci moczące łóżko zwykle śpią ciężko i jeszcze nie nauczyły się budzić z pełnym sygnałem pęcherza. U młodszych dzieci układ redukcji moczu w organizmie wciąż się rozwija i nie jest możliwe, aby dzieci przestały moczyć łóżko, jeśli nie są gotowe do rozwoju.

[ff id=”7″]