Skip to main content

Post wodny jest główną formą oczyszczania i detoksykacji. Podczas postu przez określony czas nie przyjmujesz prawie żadnych pokarmów poza wodą. Post na wodzie ma wiele korzyści zdrowotnych, ponieważ pozwala leczyć całe ciało ze wszystkich spożywanych przez nas czynników środowiskowych i odżywczych. A najlepsze jest to, że jest bardzo przystępny cenowo, ponieważ potrzebuje tylko wody. Oto metody, których musisz się trzymać, aby przestrzegać planu diety szybkiej od wody.

Część pierwsza postu na wodę jest do tego przystosowana. Powinieneś wybrać, ile czasu chcesz pościć. Początkujący powinni wybrać krótszy czas, aby najpierw zapoznać się z tym uczuciem. Podobnie, post przez ponad 15 kolejnych dni i nocy bez specjalnego wsparcia może być bardzo szkodliwy i dlatego nie jest zalecany. Jeśli to możliwe, wybierz czas, kiedy nie odczuwasz dużego stresu lub wykonuj wiele czynności, ponieważ mogą one szybko wyczerpać twoją energię. Przygotuj swój system do postu, minimalizując spożycie płynów alkoholowych, nikotyny, kawy, cukru, produktów mlecznych, pszenicy, mięsa zwierząt, owoców morza i jaj co najmniej siedem dni przed postem.

Pij od 7 do 10 szklanek oczyszczonej lub oczyszczonej wody dziennie przez całą fazę postu. Nie pij wody z kranu, ponieważ zawiera toksyny i chemikalia, które szybko nie osiągną celu twojej wody. Zapewnij sobie wystarczającą ilość snu podczas postu i nigdy nie przeciążaj się, wykonując ciężkie zadania. Ponieważ nic nie jesz, spadek poziomu energii jest typowy. Podczas postu w wodzie mogą wystąpić różne działania niepożądane, np. B. Ból głowy, senność, nudności i zmęczenie. Jeśli działania niepożądane nasilą się, przerwij post i natychmiast skontaktuj się z lekarzem.

Po poście nie możesz natychmiast zjeść dużej ilości jedzenia, ponieważ twoje ciało nie jest już przyzwyczajone i może reagować negatywnie. Zacznij od małego posiłku, a następnie sprawdź, jak twoje ciało reaguje na to. Zaleca się również, aby zacząć od posiłków, które są szybko wchłaniane jak owoce, a następnie stopniowo przekształcać się w te, które są twardsze, takie jak. B. Mięso.

[ff id=”4″]