Skip to main content

Kuchnia na zewnątrz jest często nazywana kuchnią letnią, ponieważ jest budowana poza domem. Posiadanie jednego z nich to świetne miejsce do rozmowy, zwłaszcza że nie musisz spędzać czasu na chodzeniu z głównej kuchni w domu do strefy rozrywki na zewnątrz. Układ letniej kuchni na zewnątrz musi być prawidłowy, aby można było pozostać z gośćmi podczas gotowania. Jedną z rzeczy, która działa dobrze, jest blat w kształcie litery U lub L. Albo działa dobrze w kuchni na zewnątrz. Obszar ten powinien być również podzielony na dwie części, jedną do gotowania i gotowania, a drugą do rozrywki i cieszenia się jedzeniem. W swoich planach upewnij się, że dym z grilla nie będzie wiał w kierunku gości w jadalni. Aby mieszać napoje, przygotowywać posiłki i łatwiej gotować, lodówka, grill i zlew powinny znajdować się blisko siebie.

Zlew do mycia, blat i grill gazowy powinny być wykonane z naturalnego materiału, takiego jak trawertyn, łupek lub okładzina kamienna. Grill może być grillem elektrycznym lub węglowym. Aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania, zainstaluj szafki lub szuflady pod blatem. W tym obszarze można przechowywać ważne przybory kuchenne, takie jak dodatkowe kubki i talerze papierowe, płyn do mycia naczyń, przyprawy, sztućce i inne. Jeśli nie budujesz swojej kuchni na otwartym tarasie, upewnij się, że zastosowana podłoga jest wykonana z płytek, kamienia naturalnego lub betonu.

W części jadalnej i rozrywkowej powinieneś mieć solidny stół kuchenny i wygodne krzesła. Meble mogą być wykonane z niewykończonych i niedokończonych drewnianych ław i stołów, aby nadać temu pomieszczeniu rustykalny wygląd. Możesz również wybrać kute stoliki i krzesła z dużym parasolem, aby chronić gości, gdy nie masz dachu nad kuchnią na zewnątrz. Możesz dołączyć kilka roślin doniczkowych do rogów obszaru rozrywki. Kuchnia na zewnątrz może być zbudowana z domu lub dalej na podwórko. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz prądu, musisz podłączyć go do domowej kuchni przez profesjonalistę, aby upewnić się, że działa poprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Większość także czatuje w nocy, więc upewnij się, że masz jakieś oświetlenie, takie jak latarki Tiki w różnych zakątkach okolicy. Możesz także przymocować słupy do końców każdego rogu kuchni na zewnątrz i dołączyć światła, które można włączyć, gdy robi się ciemno. Powinieneś również dołączyć światła chrząszczy, aby trzymać je z daleka.

[ff id=”1″]