Skip to main content

Podstawą programu marketingu sprzątającego musi być każdy dostępny pojazd. Rynek jest zbyt konkurencyjny, aby polegać na starych usługach telefonicznych, które działały w przeszłości. Firmy o silnym wzroście rozumieją obecny rynek.

Stare firmy, które nie rozumieją rynku, zastały lub stały w miejscu. Jeśli nie rozumiesz obecnej sytuacji konkurencyjnej, doprowadzi to do rozczarowania i zmarnuje cenne ograniczone zasoby, szczególnie dla małych firm lub startupów na dzisiejszym rynku.

Pojazdy, które muszą być używane obejmują tradycyjne;

1. Tworzenie sieci za pośrednictwem stowarzyszeń zawodowych

2. Telemarketing

3. Bezpośrednia poczta

4. Kontrola faksu

5. Osobiste połączenia sprzedażowe

6. Public relations tj; Pisanie dla lokalnych mediów, programy wolontariackie, udział społeczności.

Teraz, przy powszechnym użyciu komputerów, pojazdy MUSZĄ zawierać;

1. Kampanie e-mailowe

2. Znacząca obecność w Internecie (zoptymalizowana), która obejmuje stronę internetową, odpowiadającego, trwającego bloga, który jest aktualizowany dwa razy w tygodniu, linki wideo / audio (bez kiepskich, domowych filmów, będą tylko INFRINGE).

3. Unikalna propozycja sprzedaży (pozycja, która odróżnia firmę od wszystkich innych)

4. Obecność w mediach społecznościowych

Wszystkie pojazdy muszą zostać rozmieszczone, a następnie zintegrowane, aby ze sobą współpracować. Żaden pojazd nie działa sam dla siebie i każdy pojazd nie może ciągnąć w różnych kierunkach. Korzystanie z jednego lub dwóch nie działa skutecznie. Jeśli nie zostaną zintegrowane, to też nie zadziała. Oto naprawdę ważny kawałek, tylko jedna lub dwie metody działały jednocześnie. Wiele świetnych firm powstało dzięki sieciom lub sprzedaży bezpośredniej.

Stare standardowe pojazdy reklamowe po prostu już nie działają, a jeśli prawda jest znana, nigdy nie działały tak dobrze. Reklama w gazetach nie żyje. Telewizja i radio nigdy nie pracowały dla komercyjnych usług porządkowych. Na niektórych rynkach duże biurowce otrzymują od trzech do czterech telefonów przed obiadem. Liczba firm-dozorców w Stanach Zjednoczonych wzrosła pięciokrotnie w ciągu ostatnich 30 lat.

Jednym z powodów jest rosnąca liczba franczyzowych portierni i gotowych zestawów „sukcesów” sprzedawanych w Internecie. Sekret działalności franczyzowej dozorcy polega na tym, że pieniądze wypłacane firmie franczyzowej wpływają na poprzednie zyski, a poszczególni franczyzobiorcy to niewiele więcej niż pracownicy bez świadczeń. Znawcy przyznają, że główny franczyzobiorca lub sam franczyzobiorca jest licencją na kradzież.

Dni 4 kanałów telewizyjnych się skończyły, podobnie jak dni koni i powozów, ZMIANY RZECZY. Niektórzy rozpoznają zmiany, a inni są w nostalgicznej mgle. Dlatego dzisiaj widzisz 60-letnich mężczyzn chodzących z kucykami, kolczykami i koszulkami z koncertem Jefferson Airplane Concert, które podkreślają każde zdanie „faaar out”.

Masz dwie opcje, rozpoznaj obecną rzeczywistość lub „jedź” w serii nostalgii, a także możesz wylądować w wielokolorowym mikrobusie VW, który jest pokryty żonkilami i znakami pokoju oraz przerwami na autostradzie, co zdecydowanie NIE jest przypadkiem Upadek będzie „faaar out”!

Ed Selkow

[ff id=”6″]