Skip to main content

Tak wyglądały nasze strony w mediach społecznościowych w 2016 r.

Kanał wiadomości na Facebooku i YouTube

Bardzo losowe wyzwanie, które podejmuje Internet.

Szczelina w udzie, dzwonnica, wyzwanie na słonym lodzie, kolba kukurydzy. Wszystkie te dziwne wyzwania właśnie dały nam do zrozumienia, jak łatwo szaleństwo rozprzestrzenia się w Internecie i jak znaleźć wspólną płaszczyznę w tych wyzwaniach.

Proszę, jak za 5 sekund, w przeciwnym razie coś złego ci się stanie w ciągu następnych 15 dni.

Wszyscy widzieliśmy zerwanie związków, toczące się wojny, znęcanie się nad zwierzętami i nieudane egzaminy dla dzieci – wszystko dlatego, że w pewnym momencie nie lubiliśmy „tego” postu.

Ludzie, którzy ryzykują życie, aby złapać Pokemona.

Rzeczywistość rozszerzona to przyszłość … Widzieliśmy dorosłych ludzi ze skręconymi kostkami, którzy zostali potrąceni przez samochód lub wpadli do okopów. Droga do dorosłych … Naprawdę.

Zwój na Facebooku, 4 żonatych przyjaciół.

Tak, niestety nie jest to trend, ale rzeczywistość. Żonaci przyjaciele podwajają się, może trzy razy, każdego roku. A jedyną rzeczą, na którą możesz oczekiwać w 2017 roku, jest ostatni sezon Game of Thrones.

Wiadomości na Instagramie

Młode i dojrzałe kobiety, które obrysowują twarze nożami, taśmą wiolonczelową i szpilkami.

Jakby stosowanie wielu pędzli było wystarczająco skomplikowane, międzynarodowi charakteryzatorzy wprowadzili te zabójcze techniki do dłutowania twarzy i doskonałych selfie!

Niektórzy z Twoich znajomych zdobywają 4000 obserwujących z dnia na dzień.

Jak, po prostu jak? Prawie nie miałeś dwóch przyjaciół w szkole, a jednym z nich była książka. Na studiach zawsze byłeś sam w bibliotece. Ale wioska podąża za tobą w mediach społecznościowych.

Zwój, Kardashians, Jenners Black Chyna i Tokyo Toni.

Ponieważ – uwielbiamy zdjęcia transformacji – odchudzanie i utrata seksu, duże tyłki, nagie selfie, peruki i luksusowy styl życia.

12-latek z satynowymi czerwonymi ustami, wysokimi obcasami i niedopasowanymi górami.

Ta dziewczyna, którą znam, jest jak moja młodsza siostra – prawie nie do poznania na trzecim piętrze. Hmm, szminka jest całkiem niezła, a włosy wyglądają właściwie. Dzieci zdecydowanie mają lepsze wyczucie stylu niż kiedykolwiek wcześniej. No i co z tego! Jest na to za młoda.

Dziś siejmy spustoszenie bardziej niż kiedykolwiek i życzymy wszystkim obiecującego 2017 roku.

PS: Jeśli jesteś jednym z powyższych przestępców, skomentuj poniżej!

[ff id=”5″]