Skip to main content

Alergie sezonowe lub zewnętrzne

Ameryka Północna i jej wspaniałe atrakcje na świeżym powietrzu są najlepszym miejscem do życia. Biorąc pod uwagę, dlaczego istnieje tak wiele powodów, aby wyjść na zewnątrz i coś zrobić, to niesamowite! Nie ma innego miejsca, w którym widziałbym siebie, mieszkającego poza Ameryką Północną.

Ale jedną z rzeczy, których nienawidzę, są alergie sezonowe lub zewnętrzne. Być może najsłabszymi alergiami są alergie sezonowe. Nie wiem o tobie, ale kiedy drzewa i trawa pojawią się w maju i czerwcu, po prostu doprowadzają mnie do piekła! Chodzi mi o to, że od łez w oczach po ciągle katar nie jest wcale zabawnie. Dlatego tak bardzo sympatyzuję z osobami z alergiami na zewnątrz.

Ale to było wtedy i jest dzisiaj. Z powodzeniem pozbyłem się 95% tych przerażających alergii na świeżym powietrzu i jaką różnicę to zrobiło w moim życiu. To znaczy, nie muszę zamykać wszystkich okien, gdy jest ciepło. Dwa najlepsze miesiące, maj i czerwiec, były moimi dwoma najlepszymi miesiącami. Dotyczyło to drzew i traw. Ale, jak już powiedziałem, to już koniec, ani chwili wcześniej, ponieważ poważnie zastanawiałem się nad przeprowadzką. Nie ma wątpliwości, że to, co sobie zrobiłem, musimy także tobie zrobić!

W sumie mamy jedenaście sesji, z których powinniśmy cię zwolnić. Te jedenaście sesji obejmuje drzewa, trawy, chwasty, pleśń na zewnątrz, dwie z nich, pleśń w pomieszczeniach, jeszcze dwie, kurz, zatoki i stresory geopatyczne, jeszcze dwie. To, z czego zbudowane są Stresory Geopatyczne, to rosnące i opadające ciśnienie powietrza, wilgotność wzrasta i spada, gdy pada deszcz, gdy robi się zimno i gdy ogrzewa się wiele innych Stresorów Geopatycznych (około trzydziestu).

Idealnie byłoby, gdyby ciało zostało oczyszczone przed rozpoczęciem sezonu alergicznego. Ale kiedy to się zaczęło, musimy zgadywać, co rozkwita poza tą minutą.

Może dotyczyć starszych osób dorosłych, dorosłych, nastolatków, a nawet małych dzieci. Tak, może dotyczyć prawie wszystkich. Ale jedno jest pewne, że poradzę sobie z tymi sezonowymi alergiami z całej siły, ponieważ wiem, co mogą one oznaczać dla szkolnej praktyki dziecka, gry sportowej nastolatka i niedoli dorosłego w biurze.

[ff id=”1″]