Skip to main content
Motoryzacja

Pomysł na biznes domowy – nazwa na ziarnie ryżu

Długo używałem tego modelu biznesowego. Prostota tej metody zarabiania pieniędzy oraz fakt, że jesteś wyjątkowo mobilny, sprawia, że ​​jest to świetna oferta dla kogoś, kto nie musi zakładać małej firmy.

Co to za pomysł na biznes? Używasz bardzo cienkiego, spiczastego pióra, aby wpisać imię osoby na ziarnie ryżu. Następnie włóż to ziarno ryżu do małej szklanej rurki, napełnij je olejem, a następnie przyklej korek do góry. Na koniec załóż metalową czapkę i zawieś ją na skórzanym pasku lub łańcuszku.

Umieściłbyś próbki na stole lub tablicy, aby odwiedzający Twoje stoisko mogli je zobaczyć i wybierać spośród nich.
Bardzo często dmuchacze szkła wytwarzają formy szklane bardzo wysokiej jakości, aby zaoferować różnorodność kupującym. Miałem genialne kształty, takie jak delfiny, krzyże, okrągłe kule i style przypominające upuszczanie.

Mogliby pobierać więcej za wzorzyste, takie jak umieszczanie imion kochanków w uchwycie w kształcie serca. To jest plan piętra modelu biznesowego. Zabawa zaczyna się tutaj, ponieważ nie jestem zwykłym sprzedawcą i uważam, że zawsze jest miejsce na optymalizację i rozwój.

Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, było zaoferowanie drugiego stylu, w którym wykonałem również kompletne projekty dla większego ziarna ryżu z makaronem. Ponieważ to ziarno było większe, mogłem nałożyć znacznie więcej na powierzchnię ziarna. Oczywiście nowość ziarna ryżu, która została napisana, zrobiła duże wrażenie, ale gdy napotkałeś opcję „nowości” lub bardziej szczegółową opcję obrazu, ta kolorowa zawsze była zwycięzcą.

Teraz masz znacznie więcej swobody w rozwoju swojego produktu. Możesz tworzyć przykłady z kilkoma splecionymi sercami z nazwami w nich. Możesz uzupełnić olej różnymi przedmiotami, aby uzupełnić ziarno. Dobrym przykładem było ziarno gorczycy z połączonym cytatem religijnym. Innym przykładem byłoby zdjęcie słonia na ziarnie z małym kawałkiem trawy polowej.

Przez lata wymyśliłem setki dobrych przykładów. Potem przygotowałem obozy pod ręką, a kiedy goście pojawią się na twoim stoisku, masz stoisko na wystawie z kilkoma gotowymi próbkami. Możesz pisać popularne zespoły i gwiazdy, które są popularne, możesz pisać popularne marki i wspaniałe przedmioty kultu.

Opcje będą do ciebie wracać, ponieważ goście spędzają dużo czasu, przeglądając Twój ekwipunek, a następnie wpadając na pomysł i opowiadając o nim.

Jest to zdolność do tworzenia nastroju wokół swojego stoiska, która może podwoić sprzedaż. Jeśli zrobisz to dobrze, możesz łatwo zarabiać na życie dzięki temu modelowi biznesowemu.

[ff id=”3″]