Skip to main content
Budownictwo

Pomysły biznesowe przy niewielkich nakładach inwestycyjnych, 4 mało znane pomysły

Wiele firm o niskich inwestycjach zwykle oferuje pracochłonne usługi, które są niewiele więcej niż nisko płatną pracą i odpowiedzialną za prowadzenie firmy. Poniżej nakreśliłem 4 pomysły, które można rozpocząć od niewielkiej inwestycji, ale przynoszą dobre dochody.

  • Usuwanie oprogramowania szpiegującego / złośliwego oprogramowania: tak wiele komputerów domowych jest zainfekowanych, a właściciele zwykle dzwonią do drogich techników zajmujących się naprawami, a nawet zapisują komputer jako bezużyteczny. Usuwanie programów szpiegujących jest cenne, niedrogie i nie jest trudne do nauczenia. Jeśli jest prawidłowo sprzedawany, powinien stanowić dobrą podstawę biznesową.
  • Blogowanie: Blogi można tworzyć online za darmo i nie są trudne do utworzenia. Istnieje jednak kilka sposobów na uzyskanie dochodu. Tworzenie bloga można zrobić w ciągu kilku godzin, ale wiele osób, podobnie jak strony internetowe, zapłaciłoby za to, że ktoś pokaże im, jak to zrobić. Blogi mogą pomóc w uzyskaniu pozostałego dochodu z płatnych reklam w tworzonych witrynach. Jeśli więc oferujesz usługi tworzenia i utrzymywania blogów dla grup, możesz zostać zwycięzcą i mieć dobry dochód rezydualny.
  • Siedząc / chodząc ze zwierzęciem: opieka nad zwierzętami to świetny sposób na uzyskanie dodatkowego dochodu. Jeśli zrobisz to dobrze, możesz zarabiać przyzwoite pieniądze, pozostać lojalnymi klientami, a kiedy ludzie mówią o swoich zwierzakach, szybko buduj firmę ustnie. Zapewnienie opieki i innych usług dla właścicieli zwierząt domowych jest dobrym dodatkiem do tej działalności.
  • Czyszczenie nagrobków: nagrobki to okazja biznesowa do czyszczenia nisz. Marmur, granit, wapień i metal wymagają specjalnego czyszczenia, ale nie jest to tak wyjątkowe, że każdy, kto poświęca chwilę na opanowanie technik i wprowadzenie na rynek tej usługi, nie może osiągnąć dobrego regularnego zysku dzięki temu pomysłowi.
[ff id=”2″]